גורמים עיקריים להצפות בבית

אין ספק כי עונת החורף ידועה בארץ בתור עונת ההצפות, מאחר ולא מעט אנשים חווים הצפות בבתים ובדירות שלהם. מערכת הניקוז בארץ נחשבת לבעייתית בלשון המעטה, דבר שמתבטא בהצפות של רחובות וכמובן הצפות של מרתפים, בתי קרקע וחלק מקומות הקרקע בבנייני מגורים. חשוב להבין כי במקרה של הצפה יש צורך להזמין למקום חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם את הטיפול המקיף והיסודי ביותר למקרים של הצפות בבית. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שלושה עשורים בתחום, ציוד ומכשור מתקדם ועובדים מיומנים ומנוסים, שמכירים את העבודה ויודעים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. 

גורמים עיקריים להצפות בבית

גורמים עיקריים להצפות בבית – נעים להכיר!

הצפות בבית עלולות להיגרם ממגוון רחב של סיבות שונות, החל מהצפת מי גשמים ועד לפיצוץ של צינור מים או ביוב. כל אחד עלול לסבול מהצפה, ללא שום קשר לבית שבו הוא גר או לקומה שבה הדירה שלו נמצאת. הדבר נכון כמובן גם לגבי דירות ישנות וגם לגבי דירות חדשות, מאחר וליקויים שונים בצנרת של הדירה, עלולים להתרחש בכל מקום ובכל זמן. מעבר לכך, כדאי לדעת כי הצפה עלולה להתרחש גם כתוצאה מתקלה במכונת הכביסה, בעיה במערכת הביוב או אפילו ברז שנשבר וגרם להצפת הבית. אומנם לא נעים לחשוב על כך, אך כל אחד עלול לחזור באחד מהימים מהעבודה, ולגלות להפתעתו כי הבית שלו הוצף במים או בביוב. לאחר הפאניקה הראשונית, יש צורך להתקשר מיד לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת לשאוב את המים ולטפל בקירות וברצפת הבית.

כיצד יש להתמודד עם הצפות בבית?

השלב הראשוני של התמודדות יעילה עם הצפות בבית כולל הזמנת אנשי מקצוע, לצורך בדיקת רמת הנזק שנגרם לבית שלכם. בחלק מהמקרים מדובר על נזק זניח, שניתן לפתור באמצעות שאיבה מהירה של המים וייבוש האוויר על ידי מכשור ייעודי. לעומת זאת, במקרים חמורים יותר, יהיה צורך לייבש את קירות הבית ואת המצע המצוי מתחת לרצפה, מאחר ולא פעם המים מחלחלים בין המרצפות ומרטיבים את שכבת החול או השומשום, המצויה מתחת למרצפות. אם בעבר לא היה מנוס מלפרק את ריצוף הבית, הרי שהיום ניתן לייבש את המצע התת רצפתי באמצעות מכשיר מתאים. יש צורך לבצע תחילה בדיקת לחות, המתבצעת על ידי קידוח של מספר חורים ברצפת הבית ובדיקת דגימה מהמצע התת רצפתי. במידה ורמת הלחות שלו גבוהה מהנורמה, ניתן להחדיר לאותם החורים את המכשיר המיועד לייבוש תת רצפתי, על מנת לייבש את המצע ולמנוע התפתחות של עובש וטחב.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע לכם להתמודד עם הצפות בבית, באמצעות הוותק, הניסיון והציוד המשוכלל והמתקדם שלנו. למידע נוסף, צרו קשר.

קראו על – ייבוש רצפה לאחר הצפה

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי