רטיבות ובריאות – מה חשוב לשים לב?

אנשים רבים אינם נותנים על כך את הדעת, אך למעשה רטיבות המחלחלת בתוך קירות הבית, עלולה לגרום למגוון רחב של בעיות בריאות שונות. הרטיבות עלולה להופיע כתוצאה מאיטום לקוי של הקירות החיצוניים של הבית, איטום לקוי של הגג, פיצוץ בצנרת המצויה בקירות הבית, או כתוצאה מהצפה אצל השכן. בכל מקרה, חשוב לטפל ברטיבות מוקדם ככל הניתן, מאחר והזנחה של המצב עלולה לגרום להתפתחות של עובש וטחב, העלולים לסכן את הבריאות שלכם.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע ולייעץ לכם במקרים של הופעת רטיבות על קירות או תקרות הבית. אנו מתמחים בתחום של איתור רטיבות ומספקים את הפתרונות המקיפים והיסודיים ביותר, לצורך טיפול במקור הרטיבות וייבוש קירות, תקרות ורצפות הבית. אנו מחזיקים בשלושה עשורים של וותק וניסיון ומקפידים להשתמש בציוד המשוכלל והמתקדם ביותר.

רטיבות ובריאות - מה חשוב לשים לב

החשיבות של איתור רטיבות

קודם כל, חשוב להבין כי כתם רטיבות שנוצר על תקרת הבית שלכם, לא הולך להיעלם מעצמו. הכתם עלול להיווצר כתוצאה מאיטום לקוי, הצפה של השכן מלמעלה או פיצוץ באחד הצינורות המובילים מים לדירה. ללא טיפול מתאים, הרטיבות עלולה לגרום להתפתחות של עובש, טחב וסוגי פטריות נוספים, העלולים לגרום למגוון רחב של בעיות בריאותיות שונות. הנבגים של הטחב נישאים באוויר וחודרים לדרכי הנשימה, דבר שעלול לגרום לקשיי נשימה, שיעול, נזלת אלרגית, כאבי ראש, חולשה, בחילה וכדומה. אנשים הסובלים ממערכת חיסון חלשה יותר, יסבלו מהתופעות בצורה חמורה יותר. לכן במקרים של ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, כדאי לנקוט בכל אמצעי הזהירות. במידה ואתם מריחים ריח של עובש בחלל הבית, אך אינכם רואים כתמי עובש או רטיבות על הקירות או התקרה, ייתכן כי הדבר מעיד על רטיבות כלואה מתחת למרצפות. בכל מקרה, חשוב להזעיק למקום חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת לאתר את מקור הרטיבות ולטפל בו בצורה היסודית ביותר.

איתור רטיבות – כיצד לעשות זאת נכון?

אם בעבר היה צורך לשבור קירות ומרצפות, על מנת לאתר את מקור הרטיבות, הרי שהיום ניתן להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ומשכוללת יותר, במטרה למנוע נזק מיותר. באמצעות שימוש במצלמה תרמית למשל, ניתן לאתר את מקור הנזילה ולאפשר את תיקונה בצורה הקלה והמהירה ביותר. לאחר תיקון הנזילה, יש צורך להתמודד עם הרטיבות, באמצעות שימוש במכשור וציוד ייעודי, שנועד לייבש את חלל הבית, או לחילופין, מכשור שנועד לייבוש קירות או המצע התת רצפתי. 

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שירותי איתור רטיבות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום וצוות מנוסה ומיומן, המשתמש במכשור חדשני לצורך איתור רטיבות מהיר ויעיל. נשמח לסייע לכם להיפטר מהרטיבות ולהתמודד עם עובש, על מנת לשמור על הבריאות שלכם. למידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי