למה חשוב להשתמש במכונת ייבוש מקצועית?

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזילות שנגרמות כתוצאה מצינורות מים, שמתפוצצים בתוך קירות הבית או מתחת למרצפות. כמו כן, רבים אחרים נאלצים להתמודד עם הצפות, הנגרמות כתוצאה מחדירה של מי הגשמים, פיצוץ של צינור הביוב או אפילו תקלה חמורה במכונת הכביסה. בכל אחד מהמקרים האלו, אין מנוס אלה להיעזר בשירותה של חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם שירותי ייבוש מקצועיים ואיכותיים. ללא שימוש במכונת ייבוש מקצועית ובאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, לא תצליחו לייבש את קירות הבית או את המצע מתחת למרצפות. אף אחד לא היה רוצה לחיות בבית המריח מעובש או טחב, לכן חשוב להיעזר בייבוש מקצועי.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם מכונת ייבוש מקצועית, לצורך ייבוש מקיף ויסודי של קירות ומרצפות הבית. יש לזכור כי המים עלולים לחלחל מתחת למרצפות, לכן חשוב לייבש אותם בצורה המהירה והיעילה ביותר, לפני שהם יגרמו לנזק נוסף. אנו משתמשים בציוד החדיש והמתקדם ביותר, לצד טכניקות יעילות ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שעוברים השתלמויות בארץ ובחו"ל.

למה חשוב להשתמש במכונת ייבוש מקצועית

מכונת ייבוש מקצועית – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב לדעת כי במקרה של נזילה תת רצפתית, או לחילופין, נזילה בתוך קירות הבית, אין מנוס אלא לאתר את מקור הנזילה, על מנת לטפל בה. אם בעבר היה צורך לשבור את הקירות או את המרצפות, על מנת להגיע למקור הנזילה, היום ניתן לאתר אותה באמצעות שימוש במצלמה טרמית. לאחר הטיפול בנזילה, ניתן לגשת למלאכת הייבוש, הכוללת שימוש במכונת ייבוש מקצועית. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע על מנת לבחון את מצב הקירות או את מצב הלחות הכלואה מתחת למרצפות, באמצעות בדיקת לחות מקצועית. בהתאם לכך, ניתן לבחור את צורת הייבוש המתאימה ביותר. אופציה נוספת, היא לשכור מכונת ייבוש מקצועית, על מנת לבצע את העבודה בצורה עצמאית. אך בכל מקרה, לא ניתן לוותר על ייבוש באמצעות מכונה ייעודית, שתצליח לייבש את המים הכלואים מתחת למרצפות, ללא שום צורך לשבור את המרצפות או להחליף את שכבת החול או השומשום המונחת מתחתיה. המכונה מסוגלת לייבש את הלחות הכלואה תוך זמן קצר בלבד ולמנוע התפתחות של עובש וטחב.

מכונת ייבוש מקצועית – כיצד זה עובד?

חשוב לציין כי שימוש במכונת ייבוש מקצועית לצורך ייבוש לחות כלואה, אינו גורם לשום סוג של נזק לרצפה. אנשי המקצוע קודחים חורים קטנים במרצפות, על מנת לקחת בדיקת לחות מהמצע התת רצפתי. במידה ואחוז הלחות גבוה מהנורמה, יתבצע ייבוש תת רצפתי. צינורות יניקה יוחדרו לאותם החורים שנקדחו לצורך בדיקת הלחות ומכונת הייבוש תשאב את המים הכלואים. בצורה כזאת ניתן לייבש את כל המצע המצוי מתחת למרצפות, ללא שום צורך לפרק את הריצוף או להחליף את שכבת המצע. למידע נוסף ולתיאומים, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי