החורף כבר כאן ועמו עונת ההצפות, הנגרמת כתוצאה מניקוז לקוי של מי הגשם. אנשים רבים בכל רחבי הארץ סובלים בכל שנה מהצפות, כתוצאה מבנייה ישנה וחוסר התאמה בין מערכת הניקוז העירונית לכמויות הגשם. הצפה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לשכבת המצע המצויה מתחת למרצפות, דבר שיוביל ללא שום ספק להתפתחות של עובש, טחב ותהליכי ריקבון. לכן במקרים של הצפות, חשוב לפנות בצורה מידית לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שירות של ייבוש תת רצפתי, תוך כדי שימוש בציוד ובמכשור המתקדם ביותר בתחום. העבודה שלנו תבטיח לכם רצפה יבשה, ללא שום סיכון לרטיבות כלואה מתחת למרצפות. אנו מחזיקים בניסיון של שלושה עשורים בתחום וידועים במוניטין המעולה שלנו וביחס האישי לכל לקוח. אנו מבצעים את העבודה בצורה מהירה ויעילה, ללא שום נזק מהותי לריצוף הבית.

ייבוש תת רצפתי – על מה חשוב לתת את הדעת?

קודם כל, חשוב לבחור למשימה חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, מאחר ורק חברה מסוג זה, תבטיח לכם עובדים מקצועיים ומיומנים, העוברים השתלמויות תכופות בארץ ובחו"ל. יש לזכור כי עובדים ברמה הגבוהה ביותר, יכירו את כל שיטות העבודה היעילות ביותר ויבטיחו לכם עבודה מהירה ויעילה יותר, תוך כדי שימוש בציוד איכותי ויעיל. יש לזכור כי אם בעבר היה צורך לפרק את כל הריצוף, במטרה להחליף את שכבת המצע המצויה מתחת למרצפות הבית, הרי שהיום ניתן להשתמש במכשור ייעודי, המאפשר לייבש את כל הרטיבות הכלואה מתחת למרצפות, ללא גרימת נזק מאסיבי לריצוף הבית וללא שום צורך להפוך את סביבת המגורים לאתר בניה. חברה ברמה גבוהה תוכל לאתר את מקור הרטיבות, לטפל בתקלה במידה ומדובר על נזילה וכמובן לייבש את כל הרטיבות הכלואה מתחת למרצפות.

ייבוש תת רצפתי - האם פעולת הייבוש תעלים את כל הרטיבות?

כל היתרונות של ייבוש תת רצפתי

באמצעות ייבוש תת רצפתי ניתן למנוע בצורה היעילה ביותר התפתחות של עובש וטחב מתחת למרצפות הבית. חשוב להבין כי הזנחה של רטיבות כלואה עלולה להוביל לניתוק בין האריחים, ריחות לא נעימים של טחב והתפתחות של אלרגיות וזיהומים בקרב בני הבית. אך באמצעות שימוש במכשיר ייעודי לצורך ייבוש תת רצפתי, ניתן להזרים אוויר חם ישירות לאזורים הרטובים, ללא שום צורך לעקור מרצפות או לגרום לנזק בלתי הפיך. יש צורך לקדוח מספר חורים קטנים בריצוף הבית, על מנת לדגום מהם דגימת לחות. במידה ורמת הלחות במצע גבוהה מידי, יוכנסו צינורות ייעודיים לתוך החורים ויוזרם דרכם אוויר חם. בצורה כזאת, ניתן להבטיח לעצמכם ייבוש תת רצפתי יעיל ומהיר, ללא שום נזק מהותי לרצפת הבית.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם ייבוש תת רצפתי מהיר ויעיל. לפרטים נוספים, צרו קשר.