לא פעם יש צורך להשתמש במכשור עוצמתי, המותאם לחללים גדולים, במטרה לייבש אותם לאחר הצפה. אומנם כולנו שומעים בחדשות על הצפות המתרחשות כתוצאה מכמויות גדולות של גשם, היורד תוך פרק זמן קצר, דבר שעלול לגרום להצפות בבתים ישנים ובשכונות הסובלות מניקוז לקוי. אך חשוב להבין כי מעבר להצפות המתרחשות בבתים פרטיים ובדירות פרטיות, ישנם לא מעט פעמים בהם מתרחשת הצפה במקומות כגון, בית ספר, מתנ"ס, מסעדה, אולם אירועים וכדומה. בחלק מהמקרים ההצפה מתרחשת כתוצאה מניקוז לקוי של מי הגשמים, אך במקרים אחרים מדובר על הצפה שנגרמה על ידי נזילה או פיצוץ בצנרת. מדובר ללא ספק על מצב מייאש ומלחיץ, לכן חשוב להזעיק למקום חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם מפזר חום תעשייתי, לצורך ייבוש מקומות גדולים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של עשרות שנים בתחום, ונשמח לסייע ולייעץ לכם, על מנת להבטיח ייבוש מלא של המקום. בזכות ההקפדה שלנו על שימוש בטכנולוגיות חדשניות ובשיטות העבודה היעילות ביותר, תוכלו להבטיח לעצמכם ראש שקט ושנת לילה טובה יותר.

כל היתרונות של מפזר חום תעשייתי

קודם כל, חשוב להבין כי במקרים של הצפה במקומות גדולים, ישנה חשיבות מכרעת לשימוש במפזר חום תעשייתי, במטרה לייבש את האוויר ולמנוע נזק נוסף לקירות המבנה. יש להבין כי כתוצאה מהצפה עלול להיגרם נזק משמעותי לרצפת הבית ולקירות שלו, מאחר והרטיבות מחלחלת בין המרצפות ומתאדה לתוך האוויר. כתוצאה מכך, ישנה נטייה להתפתחות של עובש וטחב, מעבר לקילופי צבע, קירות מנופחים וכתמי רטיבות. אך באמצעות שימוש במפזר חום תעשייתי, תוכלו לייבש את האוויר ולהפחית משמעותית את אחוזי הלחות. הדבר יסייע לכם לשמור על קירות הבית וימנע התפתחות של עובש וטחב. חשוב לציין כי מפזר חום תעשייתי יכול לסייע לא רק במקרים של הצפה, אלא גם במקרים של נזילה פנימית בתוך קירות הבית או מתחת למרצפות. לא פעם, יש צורך להשתמש במפזר החום על מנת לייבש את האזור, לאחר תיקון התקלה.

מפזר חום תעשייתי - הפתרון לייבוש מקומות גדולים 

מה חשוב לדעת לגבי מפזר חום תעשייתי?

כדאי לציין כי לפני שמשתמשים במפזר חום תעשייתי, יש צורך לאתר תחילה את מקור הנזילה. לאחר איתור התקלה, יש לתקן את הליקוי ורק לאחר מכן ניתן לגשת למלאכת הייבוש. מפזר חום תעשייתי הינו מפזר חום גדול ועוצמתי, המסוגל להפיק אוויר חם, הנזרק לתוך חלל החדר. כתוצאה מכך, ניתן לייבש את האוויר ולמנוע התפתחות של עובש וטחב על קירות המבנה. ברוב הפעמים, נהוג לשלב את עבודת מפזר החום עם ייבוש תת רצפתי ואמצעי ייבוש נוספים, במטרה להבטיח את התוצאה היעילה ביותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם מפזר חום תעשייתי עוצמתי וחסכוני, שיאפשר לכם לייבש מקומות גדולים. לפרטים והזמנות, צרו קשר.