ייבוש רצפה לאחר הצפה

ייבוש רצפה לאחר הצפה אינו מסתיים בהעברת מגב וסמרטוט יבש. בהצפה שנגרמה על ידי ברז שבור, מערכת השקיה לצד קומה בנויה בגובה 0, ואפילו כתוצאה ממעשי משובה של ילדים ששיחקו באקדחי מים, ניקיון אינו סוף פסוק. הנזק העיקרי נגרם מתחת למרצפות. מדוע? משום שגם הרצפה היפה ביותר, מהקרמיקה המשובחת ביותר, לעולם לא תחובר לבטון ישירות, אלא באמצעות חומר מצע אבקתי. הוא יכול להיות קשיח, כזה שמבוסס על אבני חצץ זעירות (סומסום) או חולי לחלוטין (חול לבנייה). כאשר חומרים אלו באים במגע עם מים, נוצרת לחות, וזה מתכון ודאי לחוסר התייבשות והיווצרות פטריות ועובש באזור עם הרטיבות הכלואה.

חושדים שהבית שלכם ספג רטיבות כלואה? הזמינו ייבוש רצפה לאחר הצפה

ייבוש רטיבות כלואה עושים אצלנו! שירות זה מבוסס על מכשור ייעודי לייבוש פנימי של רצפות מבלי לפתוח את האריחים. הייבוש מתבצע באמצעות מכונת ייבוש עם צינורות שמוכנסים מבעד לקידוחים דקיקים של 5 ס"מ ומעליהם מודבקים באנדים עמידים למים. המכשיר מופעל ומתחיל ליישם את הייבוש, שמתהווה ממש כמו בטכניקה של ייבוש שיער: ללא מגע ישיר, הכל נעשה מהאוויר לחלוטין, כשהרצפה חוצצת בינו לבין החלק הפנימי הרטוב, שמתייבש לו לאטו.

ייבוש רצפות מבפנים – כיצד מתחילים? מידע עבור מי שמצא בבית שלו הצפה פנימית

אם חוויתם סילוני מים בתוך הבית או שאתם חושדים שיש לכם פטריות כתוצאה מרטיבות פנימית, יש ליצור קשר עם חברת ייבוש רצפה לאחר הצפה. חברה זו מספקת פתרונות בדיקה וייבוש לרצפה שלכם. ייבוש רצפה אחרי הצפה נעשה על בסיס בדיקה מקדימה של הרצפה. ממצאיה יובילו למסקנות כיצד ליישם את הייבוש בפועל. בהתאם להן, יגובש עבור פרויקט ייבוש רצפה אחרי הצפה מחיר ייחודי המגלם את כל ההוצאות הנדרשות ליישום התהליך. אישורו על ידיכם יאפשר להוציא לפועל הליך זה ביעילות ובקלות.

ייבוש חול סומסום חצץ אומגה
ביצוע עבודת ייבוש תת רצפתי

ייבוש מרצפות מבפנים? הפרויקט שיחזיר את הבית המוצף למסלולו

רק ייבוש רצפה אחרי הצפה הנו פרויקט שיחזיר את החלקים הפנימיים מתחת לרצפה שלכם להיות יבשים. הם לא חשופים לשמש, ועוד באים במגע עם חומרים שצוברים לחות ורטיבות כמו אבני חצץ ורקמה חולית. שילוב זה לא יגרום למים הפנימיים להתייבש לעולם אלא רק לפתח במבנה פטריות וטחב. רק ייבוש רצפה לאחר הצפה יפתור בעיה זו אחת ולתמיד ללא הריסת מרצפות המבנה.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי בהתאמה אישית

בחברת OmegaDry מספקים ללקוח את כל מה שהוא זקוק לו על מנת ליישם ייבוש רצפה אחרי הצפה. החברה מבססת את פועלה על מכשירי בידוק מתקדמים להערכת נזק ההצפה ולאחר מכן על מכשירי ייבוש מן המעלה הראשונה ללא צורך בהרס המרצפות. ניתן לעבוד על כל מרצפת שהיא, בטון, פרקט למינציה, פרקט עץ, גרניט פורצלן וקרמיקות סטנדרטיות לסוגיהן. ניתן לעבוד גם על משטחי אבן טבעיים. הלקוח של OmegaDry יקבל רצפה פנימית יבשה ללא הריסות, תוך כינון שגרת חיים מלאה ובטוחה במהלך הפרויקט.

אומגה ייבוש תת רצפתי מאתר נזילות מים