מה מטרת בדיקת לחות?

בדיקת לחות נועדה לבדוק את רמת הלחות בתוך מבנה שעבר הצפה. יש לזכור כי הצפה של מבנה אינה מסתכמת בגריפת המים או בספונג'ה יסודית של הרצפה, מאחר וההצפה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לקירות ולרצפת הבית. המים מחלחלים לתוך הקירות ובין הבלטות וגורמים לחדירת הלחות לתוך השכבות הפנימיות יותר. באמצעות בדיקת לחות ניתן להבין האם המים חלחלו לתוך המצע התת רצפתי, דבר שמצריך פעולת ייבוש מהירה ומקצועית, לצורך מניעת התפתחות של עובש וטחב.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם בדיקת לחות מדויקת ומהירה, על מנת להעריך את רמת הנזק שנגרם למבנה ולהבין כיצד להתמודד עם נזקי המים בצורה היעילה והמקיפה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שלושה עשורים בתחום ומשתמשים בציוד ובמכשור המתקדם והחדשני ביותר. (קראו עוד על – ציוד ייבוש להשכרה) צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות תכופות בתחום נזקי המים, על מנת להבטיח לכם את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר.

מה מטרת בדיקת לחות?

כל מה שחשוב לדעת לגבי בדיקת לחות

קודם כל, חשוב להדגיש כי בדיקת לחות חייבת להתבצע אך ורק באמצעות מכשיר לחות מקצועי ואמין, העומד בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם כי מדובר על בדיקה מדויקת ואמינה, שתאפשר לכם להעריך בצורה נכונה את רמת הנזק שנגרם לבית שלכם, כתוצאה מההצפה. כמו כן, כדאי לזכור כי בדיקת לחות מהווה את הצעד הראשוני שיש לבצע לאחר הצפה, מאחר ומבלי להבין את רמת הנזק שנגרם למבנה, לא ניתן להתאים את הטיפול היעיל והמדויק ביותר לצרכים שלכם. באמצעות לקיחת דגימה מהמצע התת רצפתי, ניתן להבין האם המים חלחלו בין המרצפות והרטיבו את מצע החול או מצע השומשום המצוי מתחת לרצפה שלכם. במידה ואחוז הלחות עומד על 3% או יותר במצע חצץ, או לחילופין, 6% ומעלה במצע חול, יש צורך לגבש תוכנית ייבוש ייעודית.

בדיקת לחות – נקודות חשובות שכדאי להכיר

על מנת לקחת בדיקת לחות מהמצע התת רצפתי, יש לבצע קידוח דק ברצפת הבית, במטרה לקחת מספר דוגמיות שונות. בדיקת הלחות מתבצעת במעבדה ייעודית, כדי לוודא את רמת הדיוק המקסימלית. כדאי לציין כי ניתן לבצע בדיקת לחות לא רק לרצפת הבית, אלא גם לקירות ולתקרה, מאחר והלחות עלולה לחלחל פנימה ולגרום להתפתחות של עובש וטחב. מאחר ואין שום סיבה לחיות עם ריח של עובש ולסבול מכל הבעיות הבריאותיות המתלוות אליו, כדאי להקפיד על בדיקת לחות איכותית, במטרה לשמור על הבית והבריאות שלכם. יש לציין כי הבדיקה אינה גורמת לנזק לריצוף הבית ואינה מצריכה ריצוף מחדש, מאחר ומדובר על קידוח דק בלבד.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם בדיקת לחות אמינה ומדויקת, במטרה להעריך את מידת הנזק ולהתאים לכם תוכנית ייבוש בהתאמה אישית. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי