ייבוש קירות רטובים – איך לעשות את זה נכון?

כל מי שסבל מהצפה או מנזילה, כתוצאה מצינור שנשבר בתוך אחד מקירות הבית, חייב לבחון לעומק את התחום של ייבוש קירות רטובים. יש לזכור כי ללא ייבוש מקצועי ויסודי, הבית שלכם עלול להתמלא בעובש וטחב. מעבר למפגע האסתטי, מדובר על מפגע בריאותי, שעלול להקשות על הנשימה, לגרום לבחילות וכאבי ראש ואף להתפתחות של מחלת ריאות. לכן חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את התוצאה המקצועית והאמינה ביותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שירותי ייבוש קירות רטובים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שלושה עשורים, לצד ציוד ומכשור מתקדם ומשוכלל. אנו מספקים שירותי איתור נזילות במצלמה תרמית, על מנת לאתר את מקור הנזילה ולאפשר את הטיפול בה, לפני שמתחילים לייבש את הקיר. עובדי החברה עוברים השתלמויות בארץ ובחו"ל, על מנת ללמוד כיצד לטפל בנזקי מים באמצעות הציוד המתקדם והחדיש ביותר.

ייבוש קירות רטובים - איך לעשות את זה נכון

מה חשוב לדעת לגבי ייבוש קירות רטובים?

קודם כל, חשוב להבין כי במקרה של קירות רטובים, אין מנוס אלא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. לא ניתן לייבש את הקירות הספוגים במים, באמצעות אוורור מספק או פן לשיער. ללא מכשור ייבוש מתאים, הקירות שלכם יתחילו לפתח עובש וטחב והדבר עלול אף לפגום ביציבות הכללית של המבנה. לכן חשוב לא להזניח את המצב, אלא להתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום. בחלק מהמקרים ניתן יהיה להסתפק במייבשי לחות, ואילו במקרים אחרים יהיה צורך להוסיף ציוד ייבוש נוסף, על מנת לייבש את הלחות מהאוויר ולספוג את המים שנספגו בתוך קירות הבית. חשוב לוודא כי אתם עובדים עם חברה מנוסה ואמינה, שמתמחה בתחום ומכירה אותו לעומק. רק חברה מסוג זה, תוכל לספק לכם מענה יסודי ואיכותי, שיתאים למצב הקירות שלכם ולתקציב העומד לרשותכם.

ייבוש קירות רטובים – כיצד לעשות זאת נכון?

על מנת למנוע נזק מצטבר לקירות הבית, יש צורך לייבש את הקירות בצורה היעילה והמהירה ביותר. ללא שימוש במכשור מתאים ובאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, קירות הבית שלכם עלולים להתמלא בעובש, שיגרום לריח נוראי, בעיות בריאות וכמובן יהווה מפגע אסתטי משמעותי. אנשי מקצוע יכולים להגיע ולבחון את מידת הנזק שנגרם לקירות, במטרה להחליט לגבי צורת הייבוש היעילה והמתאימה ביותר למצב. כמובן שאם מדובר על נזילה מאחד הצינורות בתוך קירות הבית, יהיה צורך לאתר אותה ולטפל בה בהקדם. לאחר מכן, ניתן יהיה לפנות למלאכת הייבוש, באמצעות שימוש במכשירי ייבוש ייעודיים.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שירותי ייבוש קירות רטובים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בכל סוגי הקירות ומקפידים להשתמש בשיטות ובציוד החדשניים והמתקדמים ביותר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי