איך מומלץ לפעול במידה ויש לכם הצפה בבית?

אין ספק כי מצב של הצפה בבית נחשב למצב מלחיץ ולא נעים, שעלול לגרום לכל אחד לצאת מאזור הנוחות שלו. יש לזכור כי הצפה בבית עלולה להיגרם ממגוון רחב של גורמים שונים, החל מברז שבור ועד לגשמים חזקים בשילוב עם איטום לקוי. 

בכל מקרה, חשוב להבין כי הסכנה המשמעותית ביותר של ההצפה, היא כליאת הלחות מתחת לריצוף הבית. אומנם רוב האנשים נוטים ישר לייבש את הרצפה באמצעות סמרטוטים, אך הדבר אינו מספיק, על מנת למנוע מהלחות לחלחל מטה לכיוון מצע החול או מצע הסומסום, המצוי מתחת למרצפות שלכם. 

לכן במקרה של הצפה, חשוב לפנות באופן מידי לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת לבדוק את מצב המצע המצוי מתחת למרצפות ובמידת הצורך, לספק ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר. 

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לספק לכם בדיקת לחות מקצועית באמצעות מעבדה של מכון התקנים ובמידת הצורך, נשמח לספק לכם ייבשנים מקצועיים ואפקטיביים, לצורך ייבוש תת רצפתי מהיר ויעיל.

מה ניתן לעשות במקרה של הצפה בבית?

קודם כל, חשוב להבין את הבעייתיות העלולה להיגרם כתוצאה מההצפה. מעבר לפגיעה בריהוט ובציוד שלכם, שהיה מונח על הרצפה בזמן ההצפה, מדובר גם על סיכון משמעותי לחדירת הלחות מתחת למרצפות הרצפה. 

יש לזכור כי ההתמודדות עם ההצפה עלולה לקחת זמן, במיוחד אם מדובר על הצפה של ביוב, העלולה לגרום להרס מאסיבי יותר. אך חשוב להבין כי במידה והלחות חלחלה מתחת לריצוף הבית, יש צורך להזמין בדיקת לחות מקצועית, על מנת לבחון את מצב המצע המצוי מתחת לריצוף. 

חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, תוכל לספק לכם בדיקה מדויקת, באמצעות קידוח במספר מוקדים ברצפת הבית. המטרה היא לקחת מספר דגימות מצע, על מנת להעביר אותן למעבדה של מכון התקנים, במטרה לקבל דוח מפורט לגבי אחוזי הלחות הכלואה במצע. יש לשים לב כי מדובר על דוח הקביל מבחינה משפטית, במידה ותרצו לתבוע את חברת הביטוח או כל גורם אחר.

כיצד להתמודד עם הצפה בבית?

במידה ובדיקת הלחות מאמתת כי אחוזי הלחות במצע נחשבים לגבוהים מהנורמה, חשוב להתחיל מיד במלאכת הייבוש התת רצפתי. המטרה היא למנוע מראש התפתחות של עובש וטחב, מאחר והנבגים שלהם עלולים לגרום לנזק חמור למערכת הנשימה. 

חברה מקצועת שמתמחה בתחום של הצפה בבית, תוכל להשתמש בקידוחים שנעשו לצורך בדיקת הלחות, על מנת להחדיר דרכם את הצנרת של הייבשנים ובכך לספק ייבוש תת רצפתי בצורה היעילה והמהירה ביותר. יש צורך לבחור כמובן בחברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בתחום ומקפידה להשתמש בציוד ובמכשור המתקדם ביותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לסייע לכם לטפל בהצפה ובנזקים שהיא עלולה לגרום לרצפת הבית שלכם בצורה המהירה והיעילה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי