איך ניתן להימנע מרטיבות כלואה?

כל אחד עלול לסבול ממצב של רטיבות כלואה, מאחר והתופעה נגרמת כתוצאה מהצפה. לא פעם ניתן לשמוע בחדשות על דירות שסבלו מהצפות, כתוצאה ממי הגשמים שהציפו את הבניין, או לחילופין, ברזים שנשברו, מכונות כביסה שהתקלקלו וכדומה.

במקרים מסוג זה, יש צורך לפנות לחברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, מאחר ולא ניתן להסתפק בניגוב הרצפה עם סמרטוט או בגריפת המים העודפים. ההצפה עלולה להרוס רהיטים, שטיחים וכל סוג של מכשור חשמלי המונח על הרצפה, אך גם לחלחל בין המרצפות ולגרום למטרד של עובש וטחב בכל חלל הבית.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הטיפול המהיר והיעיל ביותר ברטיבות כלואה. אנו מתמחים בתחום בשלושת העשורים האחרונים ומשתמשים בציוד ובמכשור המתקדם ביותר. 

כל מה שמעולם לא ידעתם על רטיבות כלואה

רטיבות כלואה הינה לחות הנאגרת במצע החול או במצע השומשום, המצוי מתחת למרצפות הבית. הרטיבות נגרמת לרוב על ידי הצפות, אשר גורמות למים לחלחל בין המרצפות ולהרטיב את המצע המצוי תחתן. כתוצאה מכך, עלולים להתפתח במקום עובש וטחב, אשר יגרמו לריח לא נעים בחלל הבית ואף להתפתחות של קשיי נשימה ומחלת ריאות בקרב בני הבית.

לכן במקרים מסוג זה, יש צורך לפנות בצורה מידית לחברה מנוסה ומקצועית המתמחה בתחום. חברה מסוג זה תוכל להגיע אליכם מיד לאחר ההצפה, על מנת לספק את הפתרון היעיל והאיכותי ביותר.

עובדי החברה אמורים לבצע בדיקת לחות, על מנת לבדוק את מצב המצע, המצוי מתחת למרצפות הבית. במידה והמצע רטוב, יהיה צורך להחדיר לתוך הריצוף צינורות ייעודיות, המתחברות למכשיר ייבוש תת רצפתי. בצורה כזאת ניתן לייבש לחלוטין את המצע המצוי מתחת למרצפות ולהימנע ממצב של רטיבות כלואה.

רטיבות כלואה – מהו הטיפול היעיל ביותר?

האופציה היעילה ביותר לטיפול ברטיבות כלואה היא שימוש בייבוש תת רצפתי. אם בעבר במקרים מסוג זה היה צורך להרים את הריצוף ולהחליף את כל המצע המצוי תחתן, הרי שהיום ניתן לחסוך לעצמכם את כל הבלגן.

באמצעות שימוש במכשיר ייבוש תת רצפתי ניתן לחסוך לא מעט זמן וכסף, מאחר וצינורות המכשיר מוחדרות לתוך חורים ייעודיים הנקדחים בתוך הריצוף. חורים אלו משמשים תחילה לצורך בדיקת לחות ולאחר מכן, במידת הצורך, ניתן להשתמש בהן לצורך ייבוש תת רצפתי.

מדובר על תהליך מהיר יחסית, שאינו גורם לנזק או לכלוך בחלל הבית. בסיום התהליך המצע יהיה יבש ולא יהיה שום חשש לרטיבות כלואה או להתפתחות של עובש וטחב מתחת למרצפות.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם את הפתרון האידיאלי ביותר עבור רטיבות כלואה. אנו משתמשים בציוד ובמכשור המתקדמים ביותר, במטרה להבטיח לכם את התוצאה המהירה והיעילה ביותר בשוק. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי