הצפות בתל אביב

אין ספק כי תל אביב נחשבת לעיר ללא הפסקה, העיר שכולם רוצים להיות בה וליהנות מהאווירה המיוחדת השוררת בה. מצד שני, יש לזכור כי תל אביב מכילה לא מעט מבנים ישנים, המכילים צנרת ישנה וחלודה, שעלולה להתפוצץ בכל רגע נתון. לכן הצפות בתל אביב נחשבות לתופעה ידועה ומוכרת, העלולה להופיע בתדירות גבוהה במיוחד באזורים הישנים של העיר. כמובן שהצפה עלולה להתרחש גם בבניין חדש, מאחר ותקלות בצנרת עלולות להתגלות בכל מקום, כתוצאה מליקויי בנייה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע ולייעץ לכם במקרה של הצפות בתל אביב. אנו מתמחים באיתור של נזילות וייבוש תת רצפתי. אנו משתמשים בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר, במטרה להבטיח לכם את הפתרון המקיף והיסודי ביותר לבעיה. צוות העובדים שלנו עובר הכשרות והשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל, במטרה לספק לכם את הפתרונות האידיאליים ביותר בתחום.

הצפות בתל אביב – למי זה עלול לקרות?

קודם כל, חשוב להבין כי הצפה עלולה להתרחש בכל מקום ובכל זמן, הן בבניינים חדשים והן בבניינים ישנים ומתפרקים. הצפה עלולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות שונות, החל מהצפה הנגרמת ממי גשמים ועד לפיצוץ של צנרת, הצפת ביוב, תקלה במכונת הכביסה, ברז שנשבר וכדומה.

בכל מקרה, חשוב לזכור כי במקרה של הצפה יש צורך לפעול במהירות וביעילות, על מנת למנוע נזק נוסף. כדאי לדעת כי המים מחלחלים לתוך הריצוף, דבר שעלול לגרום לרטיבות כלואה מתחת למרצפות. במקרים מסוג זה, יהיה צורך בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, המחזיקה בציוד המתקדם ביותר לצורך ייבוש תת רצפתי.

הצפות בתל אביב – מה כדאי לדעת בנושא?

יש לזכור כי אם בעבר היה צורך לפרק את כל הריצוף על מנת לייבש את שכבת החול או הסומסום המצויה מתחתיה, הרי שהיום ניתן לקדוח מספר חורים במרצפות, על מנת לבצע בדיקת לחות ולבדוק את הצורך בייבוש תת רצפתי.

במידה וישנה לחות גבוהה, ניתן להחדיר לחורים שנקדחו מכשיר ייעודי, המייבש את השכבות הרטובות ללא שום צורך בנזק נוסף לריצוף הבית. יש להבין כי ישנו הבדל עצום בין ייבוש המרצפות באמצעות סמרטוט ומגב, לבין ייבוש השכבות הרטובות המצויות מתחת למרצפות.

מי שיבחר לדחות את הטיפול בבעיה, עלול לגרום לעצמו לנזקים בלתי הפיכים. הרטיבות הכלואה עלולה לעודד התפתחות של עובש וטחב, שיפגעו בבריאות שלכם ויגרמו לנזק בלתי הפיך לרצפה שלכם.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם את המענה המקיף והיסודי ביותר עבור הצפות בתל אביב.

אנו נהנים מציוד ומכשור חדשני ומשוכלל, המאפשר לייבש את כל השכבות הרטובות המצויות מתחת למרצפות שלכם, ללא שום צורך לפרק את כל הריצוף או לגרום לו לנזק מיותר.

מכשירי הייבוש התת רצפתי שלנו מאפשרים ייבוש מלא ואיכותי תוך זמן קצר בלבד.

לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי