הצפות בתל אביב – הצפה בדירה בתל אביב

אין ספק כי הצפה בדירה בתל אביב עלולה לגרום ללא מעט נזק. בדרך כלל, הצפות בתל אביב מקושרות בעיקר לנזק שנגרם לרכוש של הדיירים, מאחר והמים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לספות, למיטות, לשטיחים ולשאר הרהיטים והציוד בבית.

אך יש לזכור כי מעבר לנזק לרכוש, מדובר לא פעם על נזק משמעותי לרצפת הבית, מאחר והמים עלולים לחלחל פנימה ולהרטיב את שכבת החול או השומשום, המצויה מתחת למרצפות. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע ולייעץ לכם במקרה של הצפה בבית.

אנו מתמחים בתחום כמעט שלושה עשורים ומחזיקים בציוד ובמכשור המתקדם והמשוכלל ביותר בשוק. העובדים שלנו עוברים השתלמויות בארץ ובחו"ל, על מנת לספק לכם את הפתרון היעיל והמהיר ביותר בתחום של נזקי מים ופתרונות ייבוש תת ריצפתים.

הצפות בתל אביב – כיצד להתמודד עם הבעיה?

קודם כל, יש לזכור כי הצפה בדירה בתל אביב עלולה להתרחש בכל זמן ובכל קומה, מאחר והסיבות להצפה יכולות להיות רבות ומגוונות. חלק מההצפות מתרחשות כתוצאה מסתימה בביוב ואילו הצפות אחרות מתרחשות כתוצאה מחדירה מאסיבית של מי גשמים, השארה של ברז פתוח וכדומה.

בכל מקרה, חשוב לקחת נשימה עמוקה ולהתקשר לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. זוהי הדרך היחידה להתמודד עם המצב בצורה היעילה והאיכותית ביותר, מאחר ובמקרה של הצפה לא מספיק להעביר סמרטוט או לגרוף את המים, אלא יש צורך לוודא כי לא קיימת לחות כלואה מתחת למרצפות.

במקרה של הצפה בדירה בתל אביב, רק חברה מקצועית ומנוסה יכולה להגיע אליכם עד הבית, על מנת לבצע בדיקת לחות במצע מתחת לריצוף ולוודא האם יש צורך לייבש אותו. יש לזכור כי היום ניתן לבצע את הבדיקה בקלות ובמהירות, על ידי קדיחת מספר חורים בריצוף הבית ולקיחת דגימה מהמצע. במידה ואחוז הלחות במצע גבוה מהנורמה, ניתן יהיה להחדיר לחורים שנקדחו מכשיר ייעודי, המאפשר לייבש את המצע ללא שום צורך לפרק את הריצוף ולגרום לנזק משמעותי לשגרת החיים שלכם.

הצפה בדירה בתל אביב – מה כדאי לדעת בנושא?

בזכות התפתחות הטכנולוגיה ניתן היום להשתמש בייבוש תת רצפתי, על מנת לייבש את המצע הקיים מתחת לריצוף הבית. אם בעבר היה צורך לפרק את כל הריצוף ולהחליף את המצע הרטוב במצע חדש, היום ניתן לחסוך המון זמן, כסף וכאב ראש, על ידי ייבוש המצע הקיים.

המכשיר הייעודי שואב את הלחות המיותרת ומייבש את המצע בצורה היעילה והמהירה ביותר. הצינורות מוחדרים לתוך חורים שנקדחו בתוך הריצוף, ללא שום צורך לשבור מרצפות ולגרום לנזק ובלגן בבית. בצורה כזאת ניתן למנוע התפתחות של עובש וטחב מתחת למרצפות ולהבטיח לעצמכם איכות חיים גבוהה יותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע לכם במקרה של הצפות בתל אביב. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי