מה זה לחות?

אין ספק כי כל מי שגר בארץ, במיוחד באזור מישור החוף, חווה על בשרו את המשמעות של לחות גבוהה. כאשר הלחות המצויה באוויר הופכת לטיפות של מים, מדובר על תהליך של עיבוי. ואילו מים שמתאדים והופכים לאדים הכלואים באוויר, נקראים לחות. ככל שהאוויר יהיה קר יותר, הוא יכיל פחות אדי מים והלחות תרד ולהיפך. כמובן שהלחות קיימת לא רק באוויר שאנו נושמים, אלא היא יכולה להימצא גם בתוך הקירות והמרצפות של הבית שלנו. למשל, במקרה של הצפה או נזילה, הרצפה והקירות עלולים לספוג כמויות עצומות של מים, דבר שיגרום ללחות להיכלא בפנים. במקרים אלו, יהיה צורך להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לייבש את הלחות ולמנוע התפתחות של עובש. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ מתמחים בתחום ונשמח לסייע לכם להיפטר מהלחות המצויה במרצפות ובקירות הבית שלכם.

מה חשוב לדעת אודות לחות וכיצד ניתן להתמודד עמה?

מה זה לחות?

קודם כל, חשוב להבין כי לחות הכלואה בתוך קירות הבית או מתחת למרצפות, עלולה להיות מסוכנת במיוחד הן ליציבות של המבנה והן לבריאות הכללית של בני הבית. יש לזכור כי הלחות מעודדת התפתחות של עובש, טחב ומינים נוספים של פטריות. העובש והפטריות מפזרים את הנבגים שלהם בתוך חלל החדר, דבר שכמובן גורם לכל מי שחי במקום לנשום את הנבגים ישירות לתוך מערכת הנשימה שלו. כתוצאה מכך, אנשים רבים סובלים מקשיי נשימה ואף מפתחים מחלת ריאות, דבר שכמובן עלול להוות סכנה משמעותית עבור ילדים וקשישים, הסובלים ממערכת חיסון חלשה יותר. כמו כן, הלחות עלולה לגרום עם הזמן להתפתחות של קורוזיה במוטות המתכת התומכים ביציבות הכללית של המבנה, דבר שעלול לגרום להתמוטטות. לכן במקרה של רטיבות ולחות, יש צורך להזמין למקום חברה מקצועית ואמינה, על מנת להתמודד עם הבעיה בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

מה ניתן לעשות במקרה של לחות כלואה בתוך קירות או מרצפות הבית?

חברה המתמחה בתחום תוכל להגיע למקום המגורים שלכם, על מנת לאתר את מקור הלחות. לעיתים מדובר על נזילה שמצריכה טיפול ואילו בפעמים אחרות מדובר על הצפה, שגרמה להרטבה של השכבות הפנימיות המונחות מתחת למרצפות הרצפה. בכל מקרה, חברה מקצועית תוכל לבצע בדיקת לחות באמצעות קידוחים ייעודיים בריצוף, במטרה לקחת דגימת מצע ולבדוק את אחוזי הלחות המצויים בה. במידת הצורך, עובדי החברה יכניסו את הצנרת של הייבשנים, לצורך ייבוש שכבת המצע, מבלי לפרק את הריצוף.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לספק לכם מידע מהימן אודות הלחות הכלואה בקירות או מתחת למרצפות הבית שלכם. אנו נהנים משני עשורים בתחום ומקפידים להשתמש בציוד המשוכלל ביותר ובשיטות החדשניות ביותר, על מנת לאתר את מקור הלחות ולטפל בבעיה בצורה היעילה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי