פיצוץ מים בבניין

כל מי שגר בבניין משותף עלול למצוא את עצמו במצב בעייתי של פיצוץ מים בבניין. מדובר ללא ספק על מצב מטריד ולא נעים, העלול לגרום לאי נוחות זמנית ולהפסקת מים לכל הדיירים בבניין.

חשוב להבין כי לכל בניין מגורים ישנה צנרת של מים וביוב, הכוללת חלקים משותפים וחלקים פרטיים השייכים לבעלי הדירות. בעוד שפיצוץ בצנרת המשותפת יצריך תשלום משותף של כל הדיירים, פיצוץ בחלק הפרטי של הצנרת, יגרום לנטל ליפול על בעל הדירה. לכן חשוב להזמין למקום חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה לאתר במהירות וביעילות את מקור הפיצוץ ולהבין מי אחראי על תשלום הנזק.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שירות אמין, מקצועי ואיכותי. אנו מתמחים בתחום כמעט שלושה עשורים ומחזיקים במוניטין ללא פשרות. אנו משתמשים בציוד המקצועי החדיש והמשוכלל ביותר וצוות העובדים שלנו עובר השתלמויות מקצועיות באופן קבוע.

פיצוץ מים בבניין – מה עלול לגרום לכך?

ישנן סיבות רבות ומגוונות להיווצרות של פיצוץ מים בצנרת הבניין, אך ברוב המקרים מדובר על סדק קטן הנוצר באחד הצינורות. כתוצאה מהלחץ העצום המפעילים המים שזורמים דרכו, הסדק מתחיל להתרחב וגורם בסופו של דבר להיווצרות של פיצוץ.

האינדיקציה לפיצוץ מים בבניין באה לידי ביטוי בחשבון המים, אשר עולה בצורה משמעותית ובאופן לא מוסבר. ניתן להתבונן על שעון המים ולראות כי המחוג מסתובב ללא הפסקה, גם כאשר כל הברזים סגורים. חשוב לציין כי מדובר כאן על המקרה הטוב, מאחר ובמקרה הרע, פיצוץ מים עלול לגרום להצפה. במקרה מסוג זה, יש צורך לסגור את ברז המים המרכזי ולהזמין למקום חברה מקצועית, המתמחה בטיפול בהצפות. 

מה ניתן לעשות במקרה של פיצוץ מים בבניין?

חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, תוכל לאתר את מקור הנזילה באמצעות שימוש במצלמה טרמית ובציוד מתקדם וחדשני, הנועד בדיוק לצורך כך. זוהי דרך מהירה ויעילה לאתר את מקור הנזילה, מבלי לשבור קירות או להרוס את ריצוף הבית.

לאחר איתור הבעיה, ניתן לתקן את הצנרת, או לחילופין, להחליף לצנרת חדשה ורעננה. כמו כן, במקרה של הצפה, יש צורך להתמודד עם ההשלכות שלה, באמצעות ציוד מתקדם הנועד לצורך ייבוש קירות וייבוש תת רצפתי. יש לזכור כי המים עלולים לחדור מתחת לריצוף הבית ולגרום להתפתחות של עובש וטחב, לכן מומלץ לבצע בדיקת לחות ובמידת הצורך, להפעיל מייבש תת רצפתי, במטרה לייבש את השכבה המצויה מתחת לריצוף. 

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם את המענה המקצועי והמקיף ביותר במקרה של פיצוץ מים בבניין. אנו מתמחים באיתור נזילות במצלמה תרמית, ייבוש תת רצפתי ושימוש בציוד ובמכשור מתקדם, לצורך טיפול בנזקי מים. עובדי החברה עוברים השתלמויות מקצועיות, במטרה להבטיח לכם את הטיפול היעיל והמקיף ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי