ייבוש תת רצפתי

כל מי שהבית שלו הוצף כתוצאה מברז שנשבר, ליקויי איטום שונים או צינור שהתפוצץ, יודע כי השלב הראשוני הוא לנסות להציל את הרהיטים ואת כל הציוד האישי. לאחר מכן, ניתן להתחיל לחשוב כיצד לשקם את הבית מההצפה, אשר ללא שום ספק גרמה להרס הרצפה. יש לזכור כי המים מחלחלים פנימה, וכך נגרמת רטיבות הכלואה מתחת למרצפות שלכם. ייתכן כי כלפי חוץ הכול ייראה תקין לחלוטין, אך למעשה שכבת המצע התת רצפתי שלכם עלולה להיות רטובה לחלוטין. לכן יש צורך להזמין למקום חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של ייבוש תת רצפתי, במטרה לייבש את הרצפה שלכם בצורה יסודית ואיכותית. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש מתמחים בתחום ומשתמשים אך ורק בציוד חדשני ומשוכלל ביותר.

ייבוש תת רצפתי – כיצד לעשות זאת נכון?

כדאי לדעת כי בעבר היה נהוג להרים את כל המרצפות על מנת לייבש את שכבת המצע המצויה תחתן, מאחר וזוהי הייתה הדרך היחידה להבטיח ייבוש תת רצפתי איכותי ויעיל. אך היום בזכות התקדמות הטכנולוגיה, ניתן ליהנות מייבוש תת רצפתי בצורה יעילה, מהירה ונוחה יותר. באמצעות שימוש בציוד החדשני והמשוכלל ביותר, ניתן לייבש את שכבת המצע המצויה מתחת לרצפה, ללא שום צורך להפוך את המרצפות או לזרוע הרס ובלגן בכל רחבי הבית. באמצעות שימוש במכונה ייעודית ניתן להבטיח לעצמכם ייבוש מלא ואיכותי של כל המצע התת רצפתי שלכם תוך זמן קצר בלבד. כדאי לדעת כי מדובר על מכונה המכילה זרועות ייעודיות, אשר מוחדרות לתוך הרצפה באמצעות קידוח של 5 ס"מ בלבד. הזרועות מוצבות במקומות אסטרטגיים, אשר מאפשרים לייבש את כל הרטיבות הכלואה מתחת למרצפות תוך זמן קצר בלבד.

מה כדאי לדעת אודות ייבוש תת רצפתי

קודם כל, חשוב לוודא כי לפני תחילת עבודות הייבוש תעשה בדיקה מדויקת ומקיפה של רמת הרטיבות במקום. זוהי הדרך היחידה להבין את מצב המצע התת רצפתי שלכם, מאחר ורק בצורה כזו ניתן להעריך את היקף הנזק שנגרם לו. בהתאם לכך, ניתן להתחיל לתכנן את אסטרטגיית הייבוש, מאחר והמטרה היא לייבש את כל המצע התת רצפתי בבית, מבלי להסתכן באזורים שיישארו רטובים ויתחילו לפתח עובש או טחב. חשוב להדגיש כי מומלץ לבצע בדיקת רטיבות לא רק במקרים של הצפות, אלא גם במקרים נוספים, כמו למשל, חדר רחצה העשוי מבטון חשוף ללא חיפוי של חרסינה או קרמיקה, נוטה לפתח רטיבות כלואה מתחת לפני השטח. לכן גם במקרים כאלו, מומלץ לבדוק את רמת הרטיבות, במטרה להימנע מהתפתחות של עובש וטחב.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש מתמחים בתחום של ייבוש תת רצפתי. אנו עוסקים בתחום כשלושה עשורים ונהנים מלא מעט וותק וניסיון. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר במטרה להבטיח שירות אמין, יעיל ואיכותי לכל לקוח. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות

לא פחות משחשוב לדעת שאתם ברטיבות פנימית, חשוב מאד לאבחן האם זה נובע מנזילה, מקור רטוב שלנצח יזרים מים, או מטעות חד פעמית. את האבחנה הזו ניתן ליישם עם ציוד טרמי מתקדם המצלם פנימית את האזור החשוד כמי שיש בו נזילה. חברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מיישמת בדיקה זו כולל צעדי פתרון-קבע בכל בית או מבנה מסחרי ותעשייתי.

איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית | איתור נזילות ברמה אחרת | רטיבות קפילארית