היום ניתן למצוא מספר שיטות ייבוש תת רצפתי, שנועדו עבור מקרים של הצפות, או נזילות מתחת לרצפת הבית. במצבים מסוג זה, חשוב לפנות מיד לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את הטיפול היעיל והמהיר ביותר במצב.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שיטות ייבוש תת רצפתי מתקדמות ומשוכללות, שיאפשרו לכם ייבוש מהיר ויעיל, ללא שום צורך לפרק את ריצוף את הבית. אנו מחזיקים בניסיון של כמעט 30 שנה בתחום ובמוניטין ללא עוררין. צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות מקצועיות על בסיס קבוע, במטרה להצטייד בשיטות העבודה היעילות ביותר, לצד השימוש במכשור המתקדם ביותר.

שיטות ייבוש תת רצפתי – מה כדאי לכם לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין את החשיבות של ייבוש תת רצפתי, מאחר וחלק מהאנשים מאמינים כי מספיק לנגב את הרצפה, כדי לייבש אותה. למעשה, יש להבין כי במקרה של הצפה, מדובר על כמויות עצומות של מים עומדים, אשר מחלחלים לאט – לאט בין המרצפות וחודרים לשכבת המצע, המצויה מתחתיה. כתוצאה מכך, נוצרת לחות כלואה מתחת לשכבת הריצוף, אשר גורמת להתפתחות של עובש וטחב.

לכן כל מי שאינו מעוניין לחיות במקום המזוהם בנבגי עובש, חייב לפנות לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. חברה מסוג זה תוכל לספק לכם ייבוש תת רצפתי, באמצעות שימוש במכשיר ייעודי, המאפשר לייבש את שכבת המצע, ללא שום צורך לפרק את הריצוף הקיים. כדאי לדעת כי בשיטה הישנה, שהייתה נהוגה בעבר, לא היה מנוס מלשבור את הריצוף, להחליף את שכבת המצע ורק ולאחר מכן, לרצף מחדש את כל הבית.

אך היום, בזכות התקדמות הטכנולוגיה, כל אחד יכול לדאוג לעצמו לייבוש תת רצפתי, ללא שום צורך להחליף את ריצוף הבית.

שיטות ייבוש תת רצפתי

שיטת ייבוש תת רצפתי – כיצד לעשות זאת נכון?

היום נהוג להשתמש בשיטת ייבוש תת רצפתי מתקדמת, המאפשרת לייבש את שכבת המצע, ללא שום נזק לרצפת הבית. לצורך כך, יש צורך לקדוח מספר חורים בריצוף הבית, במטרה להחדיר לתוכם את צינורות מכשיר הייבוש התת רצפתי. המכשיר פועל כמו פן ענק, המייבש את שכבת המצע, ללא שום צורך לפרק את הריצוף או לגרום להוצאות נוספות.

כמובן שלפני תחילת העבודה, נהוג לבצע בדיקת לחות, במטרה לוודא כי אכן יש צורך בייבוש שכבת המצע. לצורך הבדיקה, קודחים בריצוף הבית, על מנת לקחת מספר דגימות משכבת המצע. במידת הצורך, חורים אלו ישמשו בהמשך להכנסת הצינורות של מכשיר הייבוש.

חברה ברמה גבוהה תעשה בדיקה עם מצלמה תרמית, על מנת לשלול מצב של נזילה מתחת למרצפות. במידה שיש נזילה, יהיה צורך לתקן אותה, לפני תחילת תהליך הייבוש התת רצפתי.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שיטות ייבוש תת רצפתי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.