טיפים למציאת מקור הלחות בקיר

לא מעט אנשים סובלים מקירות מתקלפים, מתנפחים ומלאים בכתמי עובש ורטיבות. אין ספק כי מדובר על בעיה רצינית שיש צורך לטפל בה מוקדם ככל הניתן, מאחר ומעבר למטרד האסתטי מדובר גם על מטרד בריאותי. יש לזכור כי לחות ורטיבות הכלואה בתוך קירות הבית מעודדת התפתחות של עובש וטחב, העלולים להיות מסוכנים לבריאות. אנשים רבים רגישים לנבגים של העובש, אשר משתחררים לחלל החדר וחודרים לקנה הנשימה שלהם. אנשים אלו עלולים לסבול מקשיי נשימה ואף מהתפתחות של מחלת ריאות. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לסייע לכם לאתר את מקור הלחות בקיר וכמובן לספק מענה הולם ויעיל לפתרון הבעיה.

טיפים למציאת מקור הלחות בקיר – כל מה שחשוב לדעת בתחום

יש להבין כי הלחות אינה מגיעה לקירות הבית ללא שום סיבה, אלא מדובר לרוב על נזילה או פיצוץ של צינור מים שעובר במקום. כמו כן, הלחות עלולה להגיע כתוצאה מליקוי באיטום הקיר החיצוני של המבנה. בכל מקרה, לפני שמתחילים לטפל בנזקי הרטיבות והלחות, יש צורך לאתר את מקור הבעיה ולטפל בו בצורה היסודית והמקצועית ביותר. לכן במקרים בהם קירות הבית שלכם מתחילים להתקלף, להתנפח או לפתח כתמי עובש ורטיבות, יש צורך להזעיק למקום חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. בצורה כזו, ניתן להבטיח לעצמכם שקט נפשי, מאחר ואנשי מקצוע שמגיעים מהתחום, משתמשים בציוד ובמכשור המתקדם והמשוכלל ביותר, על מנת לאתר את מקור הלחות בקיר ללא שום צורך לשבור קירות או ליצור נזק למבנה. 

טיפים למציאת מקור הלחות בקיר – כיצד לעשות זאת נכון?

אם בעבר היה צורך להזמין למקום אינסטלטור שהיה פשוט שובר את הקיר על סמך ניחוש מושכל, הרי שהיום ניתן ליהנות מפתרונות יעילים ומתוחכמים יותר. למשל, באמצעות שימוש במצלמה תרמית ניתן לגלות בקלות ובמהירות את מקור הנזילה, ללא שום צורך לשבור את קירות הבית. כמובן שבמידה ומדובר על נזילה פעילה, יהיה צורך להרוס את הקיר על מנת לתקן את מקור הנזילה, אך במידה ומדובר על נזילה שאינה פעילה, ניתן פשוט לייבש את הקיר באמצעים היעילים והאפקטיביים ביותר. יש לזכור כי נזילה בקיר עלולה להתרחש כתוצאה מצינור פנימי שהתפוצץ, אך לא תמיד ניתן להבין באיזה צינור מדובר, ללא מצלמה תרמית. המצלמה התרמית מסוגלת לאתר את מיקום הנזילה בצורה המדויקת ביותר, דבר המאפשר טיפול מהיר ויעיל יותר. 

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לסייע לכם לאתר את מקור הלחות בקיר באמצעות שימוש במצלמה תרמית וציוד ייעודי וחדשני. אנו מספקים בנוסף בדיקת לחות המתבצעת דרך הריצוף, באמצעות שימוש במעבדה של מכון התקנים. במידה והמצע מכיל אחוזי לחות גבוהים מהרגיל, יהיה צורך בייבוש תת רצפתי, המתבצע ע"י החדרת הצנרת של הייבשנים לתוך הקידוחים, הנעשו לצורך בדיקת הלחות. למידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי