מקורות של רטיבות בקיר שכדאי להכיר

רטיבות בקיר נחשבת לאחת הצרות המוכרות והידועות ביותר, מאחר וכל אחד עלול לסבול מהבעיה. בדרך כלל, הרטיבות נוטה להופיע בעונת החורף, כתוצאה מחדירה של מי הגשמים.

מדובר על התופעה המוכרת של קילופי צבע והתנפחות של הקיר, דבר המעיד על רטיבות הכלואה בו. בהמשך הדרך צפויים להופיע כתמי עובש וטחב, העלולים לפגוע במראה האסתטי של הקיר וכמובן להשפיע לרעה על הבריאות של בני הבית.

לכן במקרים של רטיבות בקיר יש צורך לפנות ישירות לחברה מקצועית ואמינה המטפלת בתחום, במטרה לאתר את מקור הרטיבות ולספק את הפתרון היעיל והמהיר ביותר לבעיה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע לכם לאתר את מקור הרטיבות בקירות הבית וכמובן לספק את הפתרון המתקדם והיעיל ביותר לבעיה. אנו מורשים על ידי בית המשפט לבצע סריקות בהדמיה תרמית, במטרה לאתר את מקור הלחות בתוך קירות הבית, ללא שום צורך להרוס קירות או לגרום לנזק בלתי הפיך.

דגשים חשובים לגבי רטיבות בקיר

קודם כל, חשוב להבין כי רטיבות בקיר אינה פוגעת רק בנראות של הקירות, אלא גם במבנה הבית. הרטיבות בקיר עלולה לחלחל פנימה ולהגיע לעמודי התמיכה של המבנה. כתוצאה מכך, הלחות עלולה להתחיל תהליך של קורוזיה בעמודי התמיכה של המבנה, דבר שיוביל לפגיעה בלתי הפיכה ביציבות של כל המבנה.

מעבר לכך, כתמי רטיבות מפתחים בשלב מסוים עובש ופטריות, העלולים לגרום לקשיי נשימה ולמחלת ריאות בבני הבית. אנשים הרגישים לנבגים המופצים לחלל החדר עלולים לסבול מלא מעט תופעות לוואי לא נעימות, החל מעייפות ועד לכאבי ראש, כאבי בטן, בחילות, אסתמה וכדומה. לכן אין שום ספק כי יש צורך לטפל ברטיבות בצורה המהירה והיעילה ביותר, על מנת לשמור על הבריאות של המשפחה שלכם ועל היציבות הכללית של המבנה.

מקורות של רטיבות בקיר – חשוב להכיר

לא פעם המקור של הרטיבות הוא איטום לקוי של הקירות החיצוניים של המבנה, דבר שמאפשר חדירה והצטברות של מי הגשמים. כתוצאה מכך, הקיר עלול להיסדק, להתנפח, להתקלף ולפתח עובש וטחב.

כמו כן, רטיבות בקיר עלולה להתפתח כתוצאה מתקלה בצנרת הבית. יש לזכור כי צינורות המים והביוב עוברים בתוך קירות הבית, לכן סדק או שבר באחד הצינורות עלול להוביל לרטיבות בקיר.

במקרים מסוג זה יש צורך באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שיגיעו למקום עם מצלמה טרמית וציוד מתקדם. זוהי הדרך היעילה והמהירה ביותר לאתר את מקור הרטיבות ולאפשר את הטיפול היעיל ביותר, ללא שום צורך לשבור קירות ולייצר הרס מיותר בכל הבית. 

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לאתר את מקור הרטיבות בקירות הבית שלכם וכמובן להציע פתרון יעיל ואיכותי. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, במטה לייצר הדמיה תרמית ולאתר את מקור הנזילה, ללא גרימת נזק מיותר. למידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי