מחיר ייבוש תת רצפתי: כמה עולה ייבוש תת רצפתי?

אנשים רבים מתעניינים לגבי מחיר ייבוש תת רצפתי, מאחר ומדובר על הפתרון האידיאלי ביותר במקרה של הצפה. הצפות עלולות להיגרם כתוצאה מברז שנשבר, בעיות באיטום או זליגה של מי גשמים, לכן הן עלולות לקרות בכל זמן ובכל מקום. במקרה של הצפה אסור בשום אופן להזניח את המצב, מאחר ודחיית הטיפול עלולה להחמיר את רמת הנזק ולגרום להוצאות מיותרות.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם מחיר ייבוש תת רצפתי הוגן ומשתלם, במטרה לאפשר לכל אחד לטפל בנזקי ההצפה בצורה המקצועית והמקיפה ביותר. אנו מחזיקים בשלושה עשורים של וותק וניסיון בתחום ואנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיה החדשנית ביותר, על מנת להבטיח ללקוחותינו את התוצאה היעילה והמהירה ביותר. 

מחיר ייבוש תת רצפתי – מה משפיע על עלות השירות?

קודם כל, חשוב להבין כי לפני ביצוע ייבוש תת רצפתי, מומלץ לבצע בדיקת לחות במצע המצוי מתחת לריצוף הבית, על מנת להבין האם המים חדרו מתחת לריצוף.

בחלק גדול מהמקרים, המים העומדים חדרו פנימה, דבר המצריך ייבוש מלא של כל שכבת החול או השומשום המצויה מתחת לבלטות. מי שיבחר להתעלם מהמצב, עלול לגלות תוך מספר שבועות ריח חזק של עובש, בכל רחבי הבית. למעשה המים הכלואים גורמים להתפתחות של עובש וטחב מתחת למרצפות, לכן חשוב לייבש אותם מוקדם ככל הניתן, במטרה למנוע התפתחות של נזק נוסף.

אם בעבר לא היתה ברירה אלא לפרק את כל הריצוף, להחליף את שכבת המצע ולרצף מחדש את כל הבית, הרי שהיום ניתן לבצע בדיקת לחות ובמידת הצורך, לייבש אותה באמצעות מכשיר ייעודי. עלות השירות תלויה בגודל הבית וברמת הנזק.

מחיר ייבוש תת רצפתי – נקודות חשובות שכדאי להכיר

מחיר ייבוש תת רצפתי יכול להיות תלוי בגורמים שונים, כמו למשל הוותק והניסיון של החברה. חברות חדשות, המנסות לזכות בלקוחות חדשים ולהגדיל את אחוזי המכירות, יכולות לצאת במבצעים מפתים. אך חשוב לזכור כי רק חברה בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום, תוכל לספק לכם שירות אחראי, מקיף ויסודי. לכן מומלץ לא להתפתות למחירים נמוכים מידי, אלא לבדוק אודות החברה, הניסיון והמוניטין שלה בשטח.

כמו כן, יש לזכור כי ישנן שיטות שונות לייבוש תת רצפתי, לכן כדאי לוודא מראש באיזה מכשיר החברה משתמשת, מהי שיטת העבודה שלה והאם היא מספקת אחריות מלאה על התוצאה. יש לזכור כי חברה איכותית תשתמש במכשיר המתקדם והיעיל ביותר, המבטיח לכם ייבוש מלא של כל שכבת המצע, ללא שום נזק מהותי לריצוף הבית. מחיר הייבוש תלוי במספר החדרים, שטח הבית והאם יש צורך לטפל בעובש ובטחב שהספיקו להתפתח מתחת לריצוף.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם מחיר ייבוש תת רצפתי הוגן ומשתלם, בהתאם לגודל ולמצב הבית שלכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי