בדיקת לחות בקירות

היום ניתן לשמוע לא פעם על אנשים המתעניינים בתחום של בדיקת לחות בקירות הבית. חשוב להבין כי כתמי רטיבות, כתמי עובש, צבע וטיח מתקלף וריח לא נעים בחלל הבית, עלולים להעיד על לחות הכלואה בקירות הבית.

חשוב לזכור כי מדובר על מצב בעייתי במיוחד, מאחר והלחות אינה מתייבשת מעצמה, אלא גורמת להתפתחות של עובש וטחב, העלולים לסכן את הבריאות שלכם. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ להזמין למקום חברה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום ומסוגלת לספק לכם את הפתרון המקיף והיסודי ביותר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם בדיקת לחות בקירות הבית, במטרה להבין את המצב ולספק לכם את המענה המקיף ביותר. אנו מחזיקים בניסיון של 30 שנה בתחום ואנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת והמשוכללת ביותר. צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות מקצועיות באופן תדיר, במטרה לספק לכם את השירות האמין והאחראי ביותר.

בדיקת לחות בקירות הבית – מי בכלל זקוק לזה?

כל מי שמגלה סימני לחות על קירות הבית, כולל קירות נפוחים, צבע מתקלף, כתמי רטיבות וכתמי עובש, חייב לפנות באופן מידי לחברה מקצועית המתמחה בתחום.

חשוב להבין כי הבעיה אינה נעלמת מעצמה, אלא רק הולכת ומחמירה, דבר העלול לגרום לנזק בלתי הפיך לקירות הבית. כדאי לדעת כי לחות בקירות הבית נגרמת לא פעם כתוצאה מנזילה בצנרת העוברת בתוך הקיר, דבר המצריך טיפול מידי. מעבר לבזבוז המים ולתשלום חשבונות מים גבוהים, מדובר על סכנה מהותית ליציבות הקיר שלכם. לכן חשוב להזמין למקום בעלי מקצוע מנוסים, על מנת לאתר את מקור הנזילה ולתקן אותה מוקדם ככל הניתן.

כמו כן, לחות בקיר עלולה להיגרם כתוצאה מליקוי באיטום הקיר, דבר המוביל לחדירת מי גשמים לתוך הקיר הפנימי שלכם. לכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע, במטרה להבין האם ישנה לחות הכלואה בקירות הבית ומהי הסיבה לכך.

בדיקת לחות בקירות הבית לאחר הצפה

חשוב להדגיש כי לאחר הצפה, יש צורך לטפל לא רק ברצפת הבית אלא גם בקירות שלו. רוב האנשים נותנים דגש לייבוש תת רצפתי, מאחר והמים עלולים לחדור פנימה ולגרום להתפתחות של עובש.

אך חשוב להדגיש כי לאחר הצפה האוויר בחלל הבית רווי בלחות, אשר עלולה לחדור גם לקירות הבית. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ לבצע בדיקת לחות בקירות, על מנת לבדוק האם יש צורך להשקיע בייבוש שלהם. כמובן שהדבר במקרים בהם הקירות נרטבו באופן מהותי, במידה ומדובר על הצפה משמעותית ועל מים שעמדו בחלל הבית במשך זמן רב.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם בדיקת לחות בקירות הבית ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומבטיחים לכם תוצאות מדויקות, לצד פתרונות יעילים ומתקדמים לטיפול בנזקי מים. למידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי