בדיקת לחות במצע סומסום לאחר הצפה

לא כולם מודעים לכך, אך מתחת למרצפות שלנו ישנו מצע סומסום או חול, שנועד לייצב אותן ולספק לנו את היכולת ללכת על רצפה יציבה וחזקה. יש לזכור כי כל אחד עלול לסבול מהצפה כתוצאה מברז שבור, בעיות במערכת הביוב, הצפה של מי גשמים וכדומה. במקרים מסוג זה, כל רצפת הבית מוצפת במים, שיש לסלק מוקדם ככל הניתן.

ברוב המקרים לא מספיק לעבור על הרצפה עם סמרטוט ומגב, מאחר והכמויות העצומות של המים עלולות לחלחל לתוך המצע המצוי מתחת למרצפות. לכן מומלץ לבצע בדיקת לחות במצע סומסום לאחר הצפה, על מנת להעריך את רמת הנזק שנגרם לה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם בדיקת לחות במצע סומסום לאחר הצפה ברמה הגבוהה ביותר. אנו עובדים עם אנשי הצוות המנוסים והמיומנים ביותר, תוך כדי שימוש בציוד ובמכשור המתקדם ביותר בשוק.

בדיקת לחות במצע סומסום לאחר הצפה – מדוע חשוב להקפיד על כך?

קודם כל, חשוב להבין כי הצפה עלולה לגרום לנזקים חמורים ביותר, לכן יש צורך להתייחס לכך במלוא הרצינות. מי שיזניח את המצב ולא יבדוק את המצב של מצע הסומסום שלו, עלול לגלות כעבור מספר שבועות ריחות לא נעימים של עובש וטחב בחלל הבית.

יש לזכור כי מים כלואים מתחת למרצפות הבית עלולים לגרום להתפתחות של עובש, טחב וסוגים נוספים של פטריות, שעלולים להשפיע קשות על הבריאות שלכם. אנשים הסובלים מאסתמה או ממערכת חיסון חלשה יותר, עלולים לסבול מבעיות נשימה קשות כתוצאה מנבגי העובש שחודרים לריאות שלהם.

הדבר נכון פי כמה וכמה כאשר מדובר על ילדים וקשישים, שנוטים להיות רגישים יותר. לכן כל מי שעבר אירוע של הצפה, חייב לבצע בדיקת לחות במצע סומסום, במטרה להבין האם המצע תקין או שיש צורך לייבש אותו.

כל מה שכדאי לדעת לגבי בדיקת לחות במצע סומסום לאחר הצפה

חשוב להבין כי בעבר היה צורך לפרק את כל הריצוף של הבית, על מנת להחליף את שכבת הסומסום ולאחר מכן לרצף מחדש. מדובר ללא ספק על עבודה מורכבת, מסורבלת ומלכלכת ביותר, העלולה להשפיע קשות על איכות החיים שלכם.

היום בזכות התפתחות הטכנולוגיה, ניתן ליהנות מציוד חדשני ומתקדם יותר, שיוכל לסייע לכם לבדוק את אחוז הלחות במצע הסומסום, ללא שום צורך ליצור נזק משמעותי.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום. אנו מספקים שירותי ייבוש קירות וייבוש תת רצפתי, באמצעות שימוש בציוד המתקדם והמשוכלל ביותר. 

אנו מספקים בדיקת לחות במצע סומסום לאחר הצפה על מנת לבחון את רמת הלחות המצויה במצע מתחת למרצפות הבית. במידת הצורך נשמח לספק לכם ייבוש תת רצפתי, באמצעות שימוש בייבשנים מיוחדים, המוחדרים לאותם הקידוחים שנעשו לצורך בדיקת הלחות. 

לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי