איך להתמודד עם הצפה בבית?

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם המצב הלא נעים של הצפה בבית. הדבר עלול להתרחש כתוצאה מהצפה של מי ביוב, פיצוץ של צינור מים ראשי או מי גשמים שחדרו לתוך הבית בעונת החורף. בכל מקרה, חשוב להדגיש כי טיפול מהיר ויעיל במצב, יכול לחסוך לכם לא מעט כסף בהמשך הדרך. יש להבין כי דחייה של הטיפול בהצפה, עלולה לגרום להתפתחות של עובש וטחב, לכן חשוב לטפל במצב בצורה המהירה והיסודית ביותר. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ מתמחים במקרים של הצפה בבית ונהנים משני עשורים של ניסיון בתחום. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם הציוד המשוכלל והיעיל ביותר, על מנת לייבש את כל השכבות המצויות מתחת למרצפות.

הצפה בבית – כיצד לטפל במצב?

יש להבין כי הצפה גורמת לחדירת המים והלחות לתוך השכבות הפנימיות, המצויות מתחת למרצפות הרצפה. כתוצאה מכך, לא ניתן להסתפק בהעברה של סמרטוט ומגב, אלא יש צורך לפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בתחום. רק חברה מסוג זה, תוכל לטפל בבעיה בצורה היסודית והמקיפה ביותר, על מנת למנוע היווצרות של נזק נוסף או התפתחות של עובש וטחב מתחת למרצפות הרצפה. זוהי הדרך היחידה לייבש את חומר המצע המצוי מתחת לבלטות ולאפשר לכם סביבת מגורים נעימה והיגיינית יותר. כדאי לדעת כי חומר המצע יכול להיות מורכב מחול או חצץ, לכן במגע עם מים נוצרת לחות מתחת למרצפות הבית. ללא ייבוש מתאים, אין שום ספק כי תיווצר לחות כלואה שתגרום להתפתחות של עובש ופטריות.

מה חשוב לדעת לגבי הטיפול בהצפה בבית?

חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, תוכל להגיע אליכם במהירות הגבוהה ביותר, על מנת להתחיל בתהליך הייבוש. אנשי החברה יגיעו מצוידים במכשירי ייבוש ייעודיים, שיאפשרו לייבש את חומר המצע המצוי מתחת למרצפות. זוהי הדרך היחידה להבטיח ייבוש מלא של חומר המצע, ללא שום צורך לרצף מחדש את הבית או לשבור את הריצוף הקיים. מכונת הייבוש מכילה צינורות מיוחדים, המוחדרים לתוך חורי קידוח דקיקים הנקדחים לעומק של 5 ס"מ בתוך הרצפה. מכשיר הייבוש פועל בצורה דומה לפן לשיער, מאחר והוא מייבש את המצע ללא שום צורך במגע ישיר. בצורה כזו, המצע מתייבש לאט – לאט ואין שום חשש להתפתחות של עובש ופטריות.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ מתמחים בתחום של ייבוש רצפה לאחר הצפות. אנו נשמח להגיע אליכם על מנת למדוד את אחוזי הלחות במצע מתחת למרצפות ובמידת הצורך, נספק לכם ייבוש רצפה מקצועי ויסודי במחיר אטרקטיבי ונוח במיוחד. כדאי להדגיש כי בדיקת הלחות מתבצעת באמצעות מעבדה של מכון התקנים ואתם מקבלים דוח מפורט, הקביל בבית המשפט. במידת הצורך, אנו משתמשים באותם הקידוחים ששימשו אותנו לצורך בדיקת הלחות לצורך החדרת הצנרת של הייבשנים עבור היבוש התת רצפתי.  לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים, צרו קשר.OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי