לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם נזקי מים, במיוחד בעונת החורף. כולם יודעים כי מערכת הניקוז בארץ אינה עובדת בצורה היעילה ביותר, דבר שגורם לנזילות והצפות בכל רחבי הארץ. בכל שנה ניתן לראות בחדשות אנשים המחולצים מבתים שהוצפו, כתוצאה מליקויים שונים בניקוז מי הגשמים.

ברוב הפעמים מדובר על בתים ישנים ושכונות ישנות, אך למעשה כל בית וכל דירה עלולים לסבול מהצפות ומנזקי מים משמעותיים. לכן במידת הצורך, חשוב שתדעו למי לפנות, על מנת להבטיח לעצמכם את הפתרון היעיל והמהיר ביותר לבעיה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות נשמח לספק לכם שירות של שיקום נזקי מים ברמה הגבוהה ביותר. מחיר שיקום נזקי מים תלוי במגוון רחב של גורמים שונים, החל מרמת הנזק ועד לגודל הדירה. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, במטרה להבטיח לכם את הפתרון המקיף והאיכותי ביותר לבעיה.

מחיר שיקום נזקי מים: כמה עולה לשקם נזקי מים?

מחיר שיקום נזקי מים – היבטים חשובים שכדאי להכיר מראש

קודם כל, חשוב לדעת כי שיקום נזקי מים חייב להתבצע אך ורק על ידי חברה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום. ישנן לא מעט חברות המספקות שירותי שיקום נזקי מים באיכות משתנה. יש לזכור כי ניתן לשקם נזקי מים במגוון רחב של דרכים, אך החוכמה היא כמובן לבחור בדרך היעילה והמהירה ביותר.

אם בעבר היה נהוג לפרק את ריצוף הבית, במטרה לטפל ברטיבות שחדרה מתחת למרצפות, הרי שהיום ניתן להשתמש בציוד מתקדם ומשוכלל יותר, המאפשר תהליך ייבוש תת רצפתי, ללא שום נזק משמעותי למרצפות. לכן יש לזכור כי מחיר שיקום נזקי מים תלוי בעיקר באיכות החברה ובשיטות העבודה שלה. חברה המשתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, תוכל לספק לכם הצעת מחיר שונה, מאשר חברה חובבנית, שתהפוך לכם את כל הריצוף בבית ותגרום ליותר נזק מתועלת.

לכן, מומלץ לוודא מראש לגבי רמת הוותק והניסיון של החברה בתחום ושיטות העבודה שלה.

מחיר שיקום נזקי מים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

מחיר שיקום נזקי מים תלוי כמובן במידת הנזק, מאחר וישנו הבדל בין דירה המצריכה ייבוש תת רצפתי, לבין דירה המצריכה בנוסף, גם ייבוש קירות הבית ושאיבת המים המצויים במקום. מחיר השיקום תלוי כמובן בכמות שעות העבודה הנדרשות, דבר המושפע ממורכבות העבודה ומהגודל של הדירה. ישנו הבדל בין שיקום נזקי מים בדירת שני חדרים, לבין שיקום נזקי מים בבית פרטי, הכולל גם מרתף מוצף.

בכל מקרה, חשוב לבחור למשימה חברה המתמחה בתחום, שתוכל לאתר את מקור הכשל ולתקן אותו. לאחר מכן, נציגי החברה יבצעו אבחון מקיף של מצב הדירה ויספקו הצעת מחיר מפורטת וברורה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם שירות של שיקום נזקי מים במחיר נוח והוגן. אנו מחזיקים בניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ומקפידים על הציוד המתקדם ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.