כמה עולה ציוד ייבוש להשכרה?

לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של השכרת ציוד ייבוש, מאחר וציוד מסוג זה יכול להיות הכרחי במקרים של הצפות. כל סוג של בית, דירה, משרד ובית עסק עלול למצוא את עצמו במצב לא נעים בעקבות הצפה.

אין זה משנה אם מדובר על הצפה כתוצאה ממי גשמים שחדרו לתוך המבנה, או לחילופין, ברז שנשבר וגרם להצפת הרצפה. בכל מקרה, במצבים מסוג זה אין ברירה אלא להשתמש בציוד מקצועי ועוצמתי, לצורך ייבוש המקום.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש מספקים ציוד ייבוש להשכרה ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בציוד ובמכשור המתקדם והמשוכלל ביותר, במטרה לאפשר לכם לייבש את חלל החדר ולהימנע מלחות כלואה בתוך קירות הבית ומתחת למרצפות.

ציוד ייבוש להשכרה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי במקרה של הצפה, יש צורך להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, לצורך ייבוש הלחות הכלואה בתוך קירות הבית ומתחת למרצפות.

יש לזכור כי המים מחלחלים פנימה ועלולים להרטיב את המצע המצוי מתחת למרצפות, או לחילופין, לחדור לתוך הדירות. כתוצאה מכך, עלולים להתפתח עובש וטחב, אשר פוגעים במראה האסתטי של חלל החדר וגורמים ללא מעט בעיות בריאותיות לבני הבית.

אנשים בעלי מערכת חיסון חלשה למשל, עלולים לסבול מבחילות, כאבי ראש, בעיות זיכרון, קשיי נשימה ומגוון רחב של בעיות בריאותיות שונות, כתוצאה משאיפת נבגי העובש. לכן חשוב לא לזלזל במצב, אלא לשכור ציוד ייבוש להשכרה על מנת להימנע מבעיות מיותרות.

ציוד ייבוש להשכרה – פרטים טכניים ששווה להכיר

ניתן היום למצוא סוגים שונים של מכשירים וציוד ייבוש להשכרה, לכן כל אחד יכול לבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורו. ניתן למשל, להשכיר יבשנים, שמטרתם לייבש את הלחות הכלואה בחלל החדר. מדובר על מכשירים המסוגלים לאייד את הלחות ובכך לשקם את נזקי המים. כמובן שמחיר היבשן יהיה תלוי בסוג ובעוצמה שלו, מאחר ויש צורך להתאים את המכשיר המתאים לגודל החלל, גובה התקרה וסוג החומר שמצריך ייבוש.

מעבר לכך, כדאי לדעת כי השכרה של מסחררים לייבוש קירות, יכולה לסייע בייבוש הרטיבות הכלואה בקירות או בתקרות המבנה. מדובר על מאווררים גדולים, המייצרים זרימת אוויר עוצמתית אל הקיר הרטוב. כמו כן, כדאי לבחון את האפשרות של השכרת תנור חימום, המאפשר לאדות את הלחות ולייבש את חלל החדר והציוד המצוי בו. מחיר ההשכרה תלוי כמובן בזמן ההשכרה ובסוג ועוצמת המכשיר.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם ציוד ייבוש להשכרה ברמה הגבוהה ביותר. הציוד שלנו מבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במטרה להעניק לכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר לבעיה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם לגבי סוגי המכשירים המתאימים ביותר עבורכם, תוך כדי התחשבות בשטח החלל, גובה התקרות והתקציב העומד לרשותכם. לפרטים והזמנות של ציוד ייבוש להשכרה, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי