בתים רבים סובלים ממצב של רטיבות קפילארית, הגורמת לרטיבות לעלות במעלה קירות הבית ולגרום לנזק נוסף. יש לזכור כי אנשים רבים סובלים בחורף מהצפות, הנגרמות כתוצאה מניקוז לקוי של מי הגשמים. אך רוב האנשים אינם מודעים לכך, כי ההצפה אינה גורמת לנזק רק לרצפת הבית, אלא עלולה להוביל להתפשטות של רטיבות במעלה הקירות, כתוצאה מחוק כימי, המאפשר למים לטפס למעלה, בניגוד לכוח המשיכה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לסייע ולייעץ לכם, לגבי ההתמודדות היעילה ביותר עם רטיבות קפילארית. אנו מחזיקים בציוד ובמכשור המתקדמים ביותר ומקפידים להעסיק אך ורק עובדים מיומנים ומנוסים, העוברים קורסים והשתלמויות מקצועיות על בסיס קבוע. נשמח לספק לכם מחיר רטיבות קפילארית נוח והוגן, במטרה לאפשר לכם ליהנות מבית יבש ואסתטי.

מחיר רטיבות קפילארית – מה כדאי לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין כי רטיבות קפילארית משמעותה רטיבות, הנגרמת כתוצאה ממים המטפסים במעלה הקירות, לאחר שרצפת הבית סבלה מהצפה. המים יכולים לטפס לגובה של מטר ולגרום לנזק נוסף לקירות הבית. בחלק מהמקרים ישנה רטיבות קפילארית, המעידה על קיומם של מים הכלואים בתחתית הקיר, בשכבת הריצוף או אפילו ביסודות הבניין.

לא פעם ניתן לשמוע על מקרים, בהם מי תהום, שנאגרו מתחת לבית, כתוצאה מהגשמים שירדו באזור, עלו למעלה במעלה קירות הבית. כדאי לדעת כי בכל בניין ישנה מעטפת העשויה מבטון בחלקו התחתון, שנועדה למנוע בדיוק את התופעה הזאת. אך עם השנים המעטפת עלולה להתפורר, דבר שעלול לגרום לתופעה של רטיבות קפילארית.

מי התהום עלולים לטפס ולהגיע ליסודות הבניין, ולגרום לנזק חמור ליציבות הבניין. לכן במקרים מסוג זה, חשוב להזמין למקום חברה מקצועית, המתמחה בתחום.

מחיר רטיבות קפילארית: כמה עולה איטום רטיבות קפילארית?

מחיר רטיבות קפילארית – כמה יעלה לכם איטום הבית?

מחיר רטיבות קפילארית מושפע ממספר גורמים שונים, כולל מצב הבניין ומורכבות העבודה. כמו כן, יש לזכור כי ישנו הבדל בין מחיר איטום רטיבות קפילארית, הנעשה על ידי חברה מנוסה ומקצועית, לבין עבודה חובבנית. ההמלצה הכללית היא לא להתפשר על איכות העבודה, מאחר ונזק ליסודות הבניין עלול להוביל לסכנת התמוטטות.

רק חברה ברמה גבוהה, תוכל לאתר את מקור המים ולאטום בצורה מקצועית את כל האזורים הבעייתיים במקום. עבודות האיטום כוללות לרוב את יסודות המבנה ואת השכבה המצויה מתחת לריצוף, לכן המחיר תלוי בכמות העבודה וברמת המורכבות שלה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לאתר את מקור הרטיבות ולספק לכם איטום מקצועי ומקיף במחיר הנוח וההוגן ביותר. אנו משתמשים במצלמות תרמיות, בגלאי לחות ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים, במטרה לאתר במהירות את מקור הלחות ולהציע לכם את פתרון האיטום המקצועי והמקיף ביותר. צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות מקצועיות באופן תדיר, במטרה לספק לכם את שיטות העבודה היעילות ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.