קולט לחות ביתי – איך הוא עובד?

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המבינים את הסכנה הטמונה באחוזי לחות גבוהים מידי, העלולים להימצא בחלל הבית. מעבר לקילופי הצבע מהקירות, כדאי לדעת כי לחות גבוהה עלולה לגרום להתפתחות של עובש וטחב. לכן חדרים המכילים אחוזי לחות גבוהים, כמו למשל חדרי אמבטיה או מרתפים, חייבים להיות מאווררים ככל הניתן. אופציה נוספת, היא להתקין בחדרים האלו קולט לחות ביתי, על מנת לצמצם את אחוזי הלחות ולהקטין את הסיכון לכל הנזקים העלולים להתרחש כתוצאה מהלחות הגבוהה. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, בזכות הוותק, הניסיון והמוניטין שלנו בתחום של ייבוש קירות וייבוש תת רצפתי.

מה חשוב לדעת לגבי קולט לחות ביתי?

קולט לחות ביתי יכול להוות פתרון מעולה, עבור כל סוג של חדר העלול לסבול מאחוזי לחות גבוהים מידי. בשל אוורור לקוי למשל, עלולה להיווצר לחות מוגברת בקומת המרתף, אשר עלולה להיספג בקירות וברצפה של חלל החדר. כתוצאה מכך, ישנו סיכון להתפתחות של עובש וטחב בתוך קירות החדר ומתחת לריצוף, דבר שעלול להוות סכנה עבור כל מי שסובל מבעיות במערכת הנשימה או מערכת חיסון חלשה. כמו כן, חשוב לדעת כי התפתחות העובש עלולה לגרום לנזק ליציבות הכללית של המבנה, במידה והוא יוזנח וימשיך לגדול ולהתפתח בתוך הקירות ומתחת למרצפות. לכן חשוב לטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן, במטרה למנוע הוצאות משמעותיות בהמשך הדרך. הפתרון הזול והזמין ביותר כולל ייבוש האוויר באמצעות קולט לחות ביתי. מדובר על מכשיר המצליח לספוח את הלחות הקיימת באוויר ובכך הוא מצליח לשמור על הקירות, המרצפות והריהוט הקיים בית.

כל היתרונות של קולט לחות ביתי

קולט לחות ביתי הינו מכשיר חשמלי, המסוגל להפחית את רמת הלחות הקיימת באוויר באופן מבוקר. נהוג להשתמש בו בחללים לחים, שאינם זוכים לאוורור מספק, כמו למשל, קומות מרתף, חדרי אמבטיה, משרדים או לחילופין, מבנים שעברו הצפה וסובלים מעודף לחות. חשוב להבין כי הלחות הינה למעשה אדי מים, המצויים באוויר שאותו אנו נושמים. קולט לחות ביתי מסוגל להפריד בין מולקולות המים למולקולות האוויר, ובכך לייבש את האוויר. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של קולטי לחות, לכן החוכמה היא לבחור במכשיר המתאים לצרכים שלכם, בהתאם לגודל החדר ולרמת הלחות באוויר. 

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום. אנו מספקים שירותי ייבוש קירות וייבוש תת רצפתי, באמצעות שימוש בציוד המתקדם והמשוכלל ביותר. אנו מספקים בדיקות לחות אמינות ומדויקות, על מנת לבחון את רמת הלחות המצויה במצע מתחת למרצפות הבית. במידת הצורך נשמח לספק לכם ייבוש תת רצפתי, באמצעות שימוש בייבשנים מיוחדים, המוחדרים לאותם הקידוחים שנעשו לצורך בדיקת הלחות. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי