אף אחד לא היה רוצה לראות את הבית שלו מוצף במים, מאחר והצפה מהווה עניין רציני, שחשוב לתת עליו את הדעת. חלק מהאנשים אינם מבינים את החשיבות והנזק האפשרי של ההצפה, מכיוון שרבים מאמינים כי מספיק לגרוף את המים ולייבש את הרצפה עם סמרטוט. אך למעשה, הצפה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לא רק לרכוש ולציוד האישי שלכם, אלא גם לקירות הבית ולרצפה שלו. המים נוטים לחלחל פנימה ולגרום להתפתחות של רטיבות כלואה, אשר תוביל עם הזמן לנזקים חמורים. לכן במקרה של הצפה, חשוב להזמין למקום חברה מקצועית ומנוסה, שתוכל לספק לכם טיפול מהיר ויעיל.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם מענה יעיל, מהיר ומקצועי במקרים של הצפה בבית. אנו מחזיקים בניסיון של כמעט שלושים שנה בתחום ומקפידים להשתמש בטכנולוגיות היעילות ביותר בשוק. צוות העובדים שלנו נשלחים להשתלמויות תכופות, על מנת להכיר את שיטות העבודה המתקדמות ביותר ואת השימוש במכשור המשוכלל ביותר.

הצפה בבית – איך נמנעים וכיצד מתמודדים?

אנשים רבים המגלים להפתעתם הצפה בכל שטח הבית, נוטים להיכנס לפאניקה. לא לכולם ברור מה ניתן לעשות במקרים מסוג זה, מאחר והנטייה הטבעית היא לנסות להיפטר מהמים העודפים וכמובן לנסות להציל כמה שיותר מהציוד והריהוט בשטח הבית. אך חשוב להבין כי הדבר הנבון ביותר לעשות במצב מסוג זה הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בתחום, מאחר ואנשי מקצוע המכירים את העבודה יידעו בדיוק כיצד לשאוב את המים העודפים וכיצד לטפל בקירות וברצפת הבית. מעבר לכך, אנשי המקצוע אמורים לגלות את מקור ההצפה ולתקן את הליקוי במקרה של נזילה. בנוסף, חשוב לדעת כי ניתן למנוע מראש הצפה בבית, באמצעות הקפדה על ניקוז יעיל וכמובן הימנעות מהזנחה של ברזים רופפים. חלק מההצפות נגרמות כתוצאה מברזים שבורים, נזילה מצינורות מים או ביוב או אפילו תקלות חמורות של מכונת הכביסה. לכן במקרים של בעיות בצנרת או בברז, כדאי לטפל בהן מוקדם ככל הניתן.

הצפה בבית היא לא דבר שכיח - מה עושים ואיך נמנעים מההצפה?

הצפה בבית – התמודדות יעילה

חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בטיפול בהצפות בבית, אמורה להגיע לבית הלקוח ולאתר את מקור ההצפה. במידה ומדובר על הצפה כתוצאה מנזילה מהצנרת, עובדי החברה אמורים לאתר את המיקום המדויק ולתקן את הצנרת, במינימום נזק למבנה. מעבר לכך, יש צורך לבצע בדיקת לחות לשכבת המצע המצויה מתחת למרצפות הבית, מאחר ולא פעם נוצרת רטיבות כלואה מתחת למרצפות. במטרה למנוע התפתחות של עובש וטחב, יש צורך לייבש את הרטיבות הכלואה ע"י שימוש במכשור ייעודי, המאפשר לייבש את כל שכבת המצע, ללא שום צורך לפרק את הריצוף ולהפוך את הבית לאתר בניה.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש נשמח לספק לכם טיפול יעיל, מהיר ומקצועי במקרים של הצפה בבית. לפרטים והזמנות,צרו קשר.