ייבוש רטיבות כלואה

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם הצפות, אשר גורמות למים לחלחל מתחת לריצוף ולייצר רטיבות כלואה. אין זה משנה אם מדובר על הצפה שהתרחשה כתוצאה מסתימה בביוב או לחילופין, צינור שהתפוצץ, בכל מקרה יש צורך בחברה מקצועית ואמינה שתוכל לספק לכם שירות של ייבוש רטיבות כלואה. רק חברה ברמה הגבוהה ביותר תוכל לספק לכם ייבוש רטיבות כלואה, ללא שום צורך לשבור קירות או מרצפות. בזכות התפתחות הטכנולוגיה ניתן היום להשתמש במכונת ייבוש ייעודית, אשר מסוגלת להתמודד עם הרטיבות הכלואה במרצפות בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש מתמחים בתחום של ייבוש רטיבות כלואה, ללא שום נזק למרצפות או לקירות הבית. אנו משתמשים בציוד המשוכלל ביותר, במטרה להבטיח לכם בית יבש ונטול רטיבות.

מה חשוב לדעת אודות ייבוש רטיבות כלואה?

קודם כל, חשוב לבחור לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, מכיוון שזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם את התוצאה האיכותית והיעילה ביותר בשטח. חברה מסוג זה תדאג קודם כל לבדוק את רמת הרטיבות ברצפה שלהם. בצורה כזו, ניתן יהיה להעריך את רמת הנזק שנגרם לרצפה שלכם, מאחר ובאמצעות בדיקת רטיבות של חומר המצע הקיים מתחת לרצפה שלכם, ניתן להעריך את היקף העבודה הדרוש על מנת לייבש את הרטיבות הכלואה שם. לאחר ההערכה הראשונית, החברה אמורה לספק לכם את כל הפרטים הדרושים לגבי היקף העבודה הדרוש, זמן העבודה וכמובן הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית. כמו כן, נציגי החברה אמורים לעדכן אתכם לגבי המיקום הדרוש לצורך החדרת צינורות הייבוש מתחת למרצפות, במטרה להבטיח לכם ייבוש רטיבות איכותי ואפקטיבי.

ייבוש רטיבות כלואה – מה מעולם לא סיפרו לכם?

ייבוש רטיבות כלואה מתבצע באמצעות מכונה ייעודית, המכילה צינורות אשר מוצבים בתוך הרצפה, באמצעות קידוח של 5 ס"מ בלבד. המטרה היא למקם את צינורות הייבוש מעל מוקדי הרטיבות, במטרה לייבש אותה לחלוטין ולהימנע מהיווצרות של עובש וטחב. כדאי להדגיש כי ישנם לא מעט מצבים המצריכים את שירותיה של חברה המתמחה בתחום של ייבוש רטיבות כלואה, החל ממצב של הצפות ועד למצב שבו חדר הרחצה אינו מכוסה בחרסינה או בקרמיקה ולכן הבטון החשוף סופג את כל האדים והלחות. כמו כן, במידה ואחד הברזים בבית נשבר או שמערכת ההשקיה בגינה קרסה, יש צורך בבדיקת רטיבות על מנת למנוע מצב של נזק ליסודות הבית.

אנו בחברת אומגה טכנולוגיות ייבוש מתמחים בתחום של ייבוש רטיבות כלואה. אנו משתמשים בציוד המשוכלל ביותר ומבטיחים לכל אחד בדיקת רטיבות מקצועית ואיכותית לפני תחילת העבודות. באמצעות ניסיון של שנים ולא מעט וותק ומוניטין בתחום, אנו מסוגלים לתכנן את אסטרטגיית הייבוש האופטימלית ביותר לבית שלכם. אנו מקפידים על עבודה מקצועית ויחס אישי ואדיב לכל אורך הדרך. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות

לא פחות משחשוב לדעת שאתם ברטיבות פנימית, חשוב מאד לאבחן האם זה נובע מנזילה, מקור רטוב שלנצח יזרים מים, או מטעות חד פעמית. את האבחנה הזו ניתן ליישם עם ציוד טרמי מתקדם המצלם פנימית את האזור החשוד כמי שיש בו נזילה. חברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מיישמת בדיקה זו כולל צעדי פתרון-קבע בכל בית או מבנה מסחרי ותעשייתי.

איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית | איתור נזילות ברמה אחרת | רטיבות קפילארית