5 שלבים של ייבוש חול מתחת לרצפה

להשתלט על הנזקים שלה או שהיא נמצאת בסמוך למשטח אחר שחווה נזקי אקלים (קירות מעובשים כתוצאה מנזקי החורף, למשל). אם אתם חושדים שהמשטח שלכם רטוב מבפנים, חשוב להזמין חברת ייבוש חול מתחת לרצפה לבדיקה ויישום צעדי מנע להידרדרות המבנה.

שלב מס' 1: לקיחת דגימת מצע חול מהרצפה

לקיחת הדגימה נעשית באמצעות קידוח 5 ס"מ על מנת להוציא חול בשיעור קטן אך מייצג, מהמקום החשוד כמי שספג רטיבות פנימית. הדגימה נארזת במארז בדיקה ייעודי ונשלחת למעבדה מקצועית של חברת ייבוש מבנים.

שלב מס' 2: יישום הבדיקה במעבדה

הבדיקה נעשית באמצעות תצפיות ומכשור בדיקה רגיש שמטרתם למצוא מעל 6% רטיבות. אם אין מעל 6% רטיבות אך ישנה רטיבות פנימית, לא תצטרכו ייבוש תת רצפתי, אך כן יהיה מומלץ להריץ סריקה טרמית כדי לשלול נזילה. במיה ומצע החול שנלקח לבדיקה עבר את ה- 6% רטיבות יומלץ על ביצוע ייבוש חול מתחת לרצפה בבית שלכם.

שלב מס' 3: הכנת תשתית הייבוש

מכונת ייבוש המבנים על צינורותיה השונים תחובר באמצעותם לקידוחים דקים שייעשו ברצפה שלכם, לא יותר מ- 5 ס"מ לאחד. כל צינור שיוכנס מתחת לבלטות או לפרקטים שלכם יעוגן באמצעות סרט הדבקה סופג אידאלי לעבודה עם מים.

שלב מס' 4: הפעלת מערך הייבוש

בשלב זה מפעילים את מערך הייבוש. המכונה נכנסת למצב סירקולציה ופעולה ומתחילה לייבש את המרחבים הרצפתיים. במשטח כמו פרקט תוכלו לראות אותו חוזר בהדרגה למוטב, ממצב מתנפח למצב פלס.

שלב מס' 5: סדר וניקיון לאחר הפעולה

בשלב זה מכונת ייבוש מקצועית תנותק מהחשמל והצינורות שלה ייארזו, כשהבית שלכם יעבור ניקיון יסודי וחזרה למצב יבש, ללא נזקי מים עתידיים לטווח הקרוב.

רצפה עם מצע חול מצריכה ייבוש תת רצפתי במידה והיא ספגה מטחי מים, התרחשה על גביה נזילה שלא הספקתם

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים ברמה אחרת

בואו להזמין את המומחים של OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים וליהנות מייבוש טוטאלי של כל רצפה או קיר שספגו מטחי מים. ספיגת כזו לא יכולה להביא לייבוש כי אלו מים פנימיים הם צפויים להסב לכם לט מעט נזקי עובש והתערערות המבנה. אם יש לכם בעיית ייבוש פנים הזמינו את OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

ייבוש רצפה לאחר הצפה