5 כללים שחייבים לפני שבוחרים חברה לאיתור נזילות מים באמצעות מצלמה טרמית

מעוניינים לדעת כיצד הכי חכם ונכון לבחור חברת איתור נזילות מים מתוך הקירות והרצפה? זה לא סוד שנזילות עלולות להתחולל גם מבפנים ולא רק כתוצאה משבירת איזשהו סיפון או ברז חיצוני. מה אתם צריכים לוודא לפני שאתם בוחרים את החברה שתאבחן לכם את הנזילה? בימינו, הפעלת מצלמה טרמית היא רק תנאי הפתיחה למה שאתם זקוקים לו באמת.

חברת מומחים לביצוע ייבוש פנימי

ואם ישנה נזילה, מה הלאה? נשאיר אותה כמו שהיא? נחפש שירות קבלני שיהרוס את המקום בו אותרה הנזילה? החברה צריכה לתת לכם מענה מלא לנזילה הפנימית, ומענה זה כולל פתרון לנזקים שכבר נעשו: ייבוש הרטיבות מבפנים באמצעות תשתית ייבוש מבנים.

על החברה לעבוד על פי מדדי רטיבות

לא כל נזילה גורמת לרטיבות המצריכה ייבוש. לעתים מדובר בתהליך שמצריך סתימה של הנזילה מבפנים ותו לא. לכן, החברה שמבצעת לא צריכה להיכנס למשימות קבלניות שלא לצורך ולהטריח את הלקוח בזמני המתנה לסיום עבודה ארוכה. עליה לבדוק את מצע הרצפה במעבדה מקצועית ולזהות רטיבות שמצריכה ייבוש מקצועי: שיעור של 6% רטיבות ומעלה במצע חול או 3% ומעלה במצע חצץ.

במקרה של נזקי רטיבות מהנזילה, על החברה ליישם את הייבוש עם מכשור אלקטרוני

ייבוש מכני אורך זמן ואינו יעיל, ובוודאי שלא מדויק. הייבוש צריך להתבצע באמצעות מכשיר אלקטרוני ייעודי עם צינורות ייבוש המחובר לרצפה ולקירות באמצעות קידוחים של 1 צול ובאנדים לספיגת המים.

על החברה להשאיר את הבית או המבנה בו עובדים נקי ומסודר

החברה צריכה להשאיר כל מבנה בו נערך פרויקט ייבוש קבלני כשהוא נקי ומסודר, לא נראה כמו במצב של אחרי בנייה, ומוכן לשימוש עתידי כבעבר.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים, בדיקת נזילות מבפנים וביצוע שיקום ממים כבדים

בחברת OmegaDry מספקים מענה מלא לאיתור הנזילה מבפנים. האיתור נעשה באמצעות מצלמה טרמית. אם אובחנה נזילה, תיערך בדיקה למצע הרצפה כדי לוודא שאין נזק רטיבות בעל שיעור נרחב. נזק של 6% במצע חול או 3% במצע חצץ יצריך שירות ייבוש תת רצפתי ייעודי שייעשה על ידי המומחים של אומגה.

בחירת מאתר נזילות מקצועי