5 השלבים לאיתור נזילות מקצועי באמצעות מצלמה טרמית מתקדמת

מעוניינים לדעת כיצד לאתר נזילות מבפנים בקירות שלכם? רטיבות פנימית צריכים לייבש באמצעות ייבוש חודר קירות ותת רצפתי. על כך אין עוררין. נשאלת השאלה האם לאחר שהקירות יתייבשו, הרטיבות תחזור בשנית. במידה וכן, וזה נובע ממקור מים שמטפטף או משפריץ אותם באופן קבוע, מדובר כמובן בנזילה. כאשר היא מתרחשת מבעד לקירות ולמרצפות אין לכם דרך לדעת זאת, אך ניתן להבין בקירות המעוּבשים, בכתמים הירוקים-שחורים שמותיר העובש, ובריח הטחב מכיוון המקום. על מנת לענות על השאלה אם מדובר בטבח זמני שניתן לייבוש או בנזילה, יש צורך לאבחן את הנזילה באופן מקצועי.

שלב מס' 1 – הזמנת בדיקה עם מצלמה טרמית מתקדמת

מצלמה זו לא צריכה להיות נוכחת פיזית בשטח המצולם אלא יכולה להוציא פלטים גרפיים מבעד לקירות. זו המשמעות של טרמיות. המצלמה תכוונן לאזור בו ישנו חשד לנזילה ותפיק את הפלטים הנדרשים.

שלב מס' 2 – עיון בפלטים

מומחי חברת ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים יקבלו את הפלטים הגרפיים שתולמו בדירתכם ויפענחו האם מדובר בנזילה. במידה וישנה נזילה, הם יסמנו את האזור המועד, אשר בהתאם לפלטים ניתן לדעת בדיוק היכן הוא.

שלב מס' 3 – לקיחת מצע מאזור הנזילה

השלב הבא יהיה להיעזר בדגימה מהמצע מהאזור הנחשד כאזור נוזל פנימי. הדגימה תיבדק ואם תימצא 3-6% ומעלה רטובה, משמע כי קיימת נזילה ולא רק רטיבות חד פעמית וזמנית.

שלב מס' 4 – בדיקה שהאזור לא משפיע על אזורים אחרים

ייסקרו כל האזורים הסמוכים לאזור הנוזל באמצעות ציוד טרמי אעל מנת לשלול נזילות נוספות. במידה והן קיימות הן תסומנה והתהליך יחזור בשנית.

שלב מס' 5 – חיבור תשתית תיקון לנזילות

תחובר תשתית לסתימת הנזילות הפנימיות והשבת המבנה שלכם לתקינות מלאה עם יובש פנימי מבעד לקירות ולמרצפות.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות

לא פחות משחשוב לדעת שאתם ברטיבות פנימית, חשוב מאד לאבחן האם זה נובע מנזילה, מקור רטוב שלנצח יזרים מים, או מטעות חד פעמית. את האבחנה הזו ניתן ליישם עם ציוד טרמי מתקדם המצלם פנימית את האזור החשוד כמי שיש בו נזילה. חברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מיישמת בדיקה זו כולל צעדי פתרון-קבע בכל בית או מבנה מסחרי ותעשייתי.

איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית | איתור נזילות ברמה אחרת | רטיבות קפילארית