שיקום נזקי מים מכל סוג ע"י צוות המומחים של אומגה

שיקום נזקי מים היא פעולה שחשוב להסדיר כאשר יש חשד לחדירה מבעד לקירות ולמרצפות. זה עשוי לקרות מכל מיני טעמים, נזילה מכיוון בית השכן, הרגשה שמשהו במקלחת או בשירותים לא כשורה ועובש מצטבר שם על הקירות גם אם לא משתמשים בחדר, ועוד. כאשר אתם חושדים שהמבנה שלכם ספג מים פנימיים, חשוב ליצור קשר עם חברת ייבוש מבנים לשם שיקום הנזק.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

המשימה הראשונה שאנו נממש עבורכם היא בדיקה האם בכלל ישנה נזילה או ישנו מקור מים עומדים בתוך הקירות או הרצפה. בדיקה זו לא תצריך קידוחים אלא תיעשה באמצעות מצלמה טרמית שתראה את הממצאים באופן מידי. במידה והתגלתה נזילה, אנו נוכל לעבור לשלב הבא של בדיקת מוקד הנזילה באמצעות דיגום של המצע שלו (חול או סומסום).

בדיקה האם הנזילה שהתגלתה היא רטיבות פנימית

לא כל נזילה שמתגלית היא רטיבות פנימית. תיתכן נזילה קטנה ביותר שלא חוזרת על עצמה עם מקור מים מאד זניח שלא יכול להתפתח לשום נזק ממשי. אנחנו, בכל מקרה, נבדוק כל משטח בו התגלתה נזילה. הבדיקה תיעשה באמצעות קידוח בו תילקח דגימה ממצע החול או החצץ של הרצפה. אם יתגלה בבדיקה שיעור רטיבות של 3% ומעלה במצע סומסום (חצץ) או 6% ומעלה במצע חול, משמע שזו לא רק נזילה אלא גם רטיבות פנימית שעשויה להתפתח לנזקי מים משמעותיים בעתיד. תוצאה כזו של בדיקה מחייבת שיקום נזקי מים באמצעות ייבוש.

יישום ייבוש המבנה

ייבוש המבנה בעקבות רטיבות פנימית נעשה על ידי חברת שיקום נזקי מים. החברה תקדח במשטח בו התגלתה הרטיבות הפנימית קידוחים דקים של 1 צול כל אחד ולאחר מכן תכניס אליהם צינורות מטעמה של מכונת ייבוש מקצועית. הם יעוגנו בבאנדים סופגים לבלימת המים המטפסים ואופרציית הייבוש תפעל עד לייבוש פנימי מוחלט של המבנה.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים ללקוחות פרטיים ועסקיים

בחברת OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מספקים ללקוחות שירותי שיקום נזקי מים מכל הסוגים, איתור נזילות, בדיקת רטיבות פנימית וייבוש פנימי. צוות המומחים של אומגה יידע בדיוק מה לעשות על מנת להשיב את המבנה למצב של כשירות מלאה. פנו אלינו!