מאתר נזילות מקצועי של חברת אומגה דריי

אם יש לכם חשד לרטיבות פנימית, לא רק שתצטרכו לייבש זאת מבפנים, תצטרכו לבדוק שהיא לא נבעה מנזילה. אם חוויתם בעבר רטיבות מבעד למרצפות ולקירות, מי אם לא אתם יודעים כמה זה קשה להחזיר את המצב לקדמותו, לתזמן קבלן המתמחה בייבוש מבנים מבפנים ולדאוג שהקירות והמרצפות לא יושתתו על מצע רטוב שעלול לפלוט עובש. אבל קשה הרבה יותר לגלות שהעבודה שלו הייתה לחינם, כי כעבור מספר שבועות שוב פעם יש רטיבות. כאשר זה קורה, ישנה נזילה באותה נקודה. לכן, אם אתם מזמינים חברת ייבוש תת רצפתי, חשוב לוודא שיש לה גם את האמצעים לאתר נזילה ולשלול אותה לפני שניגשים לתהליך הייבוש. כיצד זה מתבצע?

הכנת הציוד הטרמי המבוקש לאיתור הנזילה

בתחילה קובע קבלן הייבוש באיזה ציוד טרמי להשתמש כדי לאתר את הנזילה או לשלול אותה. בדיקת הנזילה נעשית באמצעות ציוד טרמי לצילום מבעד לקירות ולמרצפות. העדשה היא טרמית ולא ויזואלית ולכן היא לא צריכה "לפגוש" את פנים הקיר. התיעוד נעשה ללא קידוח, מפאת כך שמדובר בציוד שמזהה תנועה פנימית, ובפרט תנועה של מים פנימיים.

תיעוד האזור החשוד כמטי שיש בו נזילה

התיעוד יתבצע באמצעות ציוד צילום טרמי במטרה למצוא אזור שיש בו נזילה. במידה והכל יבש ואין תנועת מים זולת אותה רטיבות פנימית שנתגלתה באמצעות עובש ועיקום של המרצפות, ייתכן כי הנזק נגרם כתוצאה מניקיון או עבודה עם חומרי ניקוי על משטח שמגביל את סוגיהם (למשל פרקט למינציה). במקרה כזה יתבצע ייבוש תת רצפתי בלבד. במידה וכן אובחנה נזילה, האזור יסומן וינוסחו צעדים להמשך על מנת להביא לדיכוייה.

טיפול בנזילות שאותרו

את הנזילות ניתן לסתום באמצעות שירותים שרברביים ייעודיים. האזור הפנימי בו ישנה נזילה יישאר פתוח וימוגן עם סופגי מים. לאחר שהאזור ייסתם על ידי שרברב, ניתן יהיה ליישם ייבוש תת רצפתי של המים שנשארו ולהחזיר לעצמכם את המבנה למצבו התקני.

OmegaDry ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים כולל איתור נזילות מקדים

לפני שתיכנסו למשימה של ייבוש תת רצפתי, ודאו שלא מדובר בנזילה שתזרים לפנים הרצפה או הקיר מים באופן קבוע. המומחים של OmegaDry יזהו עבורכם את המוקד באמצעות ציוד צילום טרמי מתקדם ויגבשו צעדים מומלצים לתיקון הנזילה. יש לכם חשד לנזילה או רטיבות פנים? קראו למומחים של Omegary ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים.

מאתר נזילות מקצועי