ייבוש מתחת לרצפת פרקט באמצעות מכונת ייבוש של חברה מקצועית – OmegaDry

האם כל פרקט מתנפח בהכרח מצריך ייבוש מתחתיו? לא. פעמים רבות לא מדובר במים עצמם, אלא בתולדה של שימוש לא נכון בחומרי ניקוי. אדם שהשתמש בסבון רגיל במקום סבון ייעודי לפרקטים עלול לנפח את הפרקט כי מבחינה כימית החומרים לא מתרכבים. אבל אם ידוע לכם כי הפרקט ספג מטחי מים מברז שהתפוצץ ודלף ישר עליו או שהוטחו עליו מים מדלי, בניגוד להוראות היצרן (שמורות על טבילה עם סמרטוט לח בלבד) ייתכן ויהיה צורך לייבשו מבפנים. מה עושים במקרה כזה? פונים לחברת ייבוש מבנים ומזמינים בדיקה למצע הרצפה.

בדיקת רטיבות במבנה לפני הייבוש

הבדיקה נעשית באמצעות לקיחת דגימה של מצע הרצפה. במידה וזהו מצע חול, שיעור רטיבות של 6% ומעלה יצריך ייבוש תת רצפתי, ובמידה וזהו מצע חצץ (סומסום), שיעור רטיבות של 3% ומעלה יצריך ייבוש זה. הבדיקה נעשית במעבדה מקצועית לאחר לקיחת דגימה באמצעות קידוח של 5 ס"מ לשם הוצאתה מתחת לפרקט.

יישום פעולות ההכנה לייבוש

מכונה ייעודית לייבוש מבנים תובל לבתיכם ותחובר מתחת לרצפה באמצעות צינורות יניקה ייעודיים. החיבור שלהם ייעשה באמצעות קידוחים עדינים של 5 ס"מ, כשכל צינור מוטמע בתוך קידוח. הצינורות יכוסו בבאנדים סופגי מים במידה ותהיה בריחה שלהם במהלך הייבוש.

הפעלת תשתית הייבוש בפועל

כעת ניתן להפעיל תשתית ייבוש תת רצפתי על ידי הדלקת המכונה. המים מתחת לפרקט והמצע מתחילים להישאב והרצפה חוזרת בהדרגה  למצב של יציבות. במידה ומדובר על משטח שהתנפח לכם כתוצאה מהמים, ניתן יהיה לראות אותו חוזר למוטב תוך כדי התהליך, כשהוא נמצא שוב במצב יציב.

ניקיון והחזרת הדירה למצב חדש

ייערך ניקיון בדירה והיא תוחזר לבעליה כשהיא נקייה ומסודרת, והרצפה ללא סדקים וחורי קידוח. ניתן כעת ליהנות מפרקט כמו חדש וגם ללא נזילה או רטיבות פנים מתחתיו.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים באופן מקצועי ומותאם אישית

זקוקים למענה ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים? פנו למומחים של OmegaDry! בבית OmegaDry – ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים תוכלו לקבל את כל המענה הנדרש להשלמת הייבוש של פנים-הרצפה והחזרתה למצב יציב כמו חדש.

ייבוש תחת פרקט