ייבוש חצץ

אם הבית שלכם עבר הצפה, ייבוש חצץ רטוב או לח הנו טכנולוגיה ייחודית שתוכל לייבש לכם אותו מבפנים מבלי לעקור את המרצפות. השירות מתאים עבור מי שחומר האיטום שלו בין הרצפה לבין הבטון הנו אכן חצץ. אם קבלן הבנייה הודיע לכם כי מדובר במילוי סומסום, הכוונה היא לחצץ. האלטרנטיבה היא לספק ללקוח מילוי חול ואז ישנן טכניקות ייבוש אחרות ייעודיות עבור חול כחומר מילוי.

ייבוש חצץ רטוב מתחת לבלטות ולמרצפות

החצץ הנו חומר המצע מתחת למרצפות. הוא נקרא גם "סומסום" משום שמדובר באבני חצץ מזעריות בקוטר של 4-9 מ"מ המדמה מראה של סומסום. כאשר חומר זה בא במגע עם מים מתחת לרצפה, אין לו דרך להתייבש, ואתם נמצאים בסכנה של לצבור פטריות ועובש מתחת למשטחי הדריכה שלכם, ממש באותה רמת עוצמה שלא חיפיתם תא מקלחת והבטון ספג את המים מהדוש ומהכיורים. הייבוש נעשה באמצעות מכונת ייבוש ייעודית שאינה מצריכה עקירת מרצפות.

יישום הייבוש של מרצפות החצץ מבפנים

בין אם המרצפות שלכם הן גרניט פורצלן, טראצו או פרקט, ככל שהאיטום מתחתן הוא חצץ, מדובר על ייבוש תת רצפתי בחצץ. הדבר מתבצע באמצעות מכונת ייבוש עם צינורות יניקה. הם מחוברים לרצפה באמצעות קידוח 5 ס"מ ומעליו באנדי הדבקה ייעודיים המאפשרים לכם להתהלך חופשי בבית. מהצד השני שלהם הם מחוברים לגוף המכונה והפעלתה מיישמת עבורכם את הייבוש. כל זאת בלי לקדוח ובלי לשבור מי מהמרצפות שלכם. האפקט של המכונה זהה לזה של מייבש שיער כשהוא מייבש אותו מבלי לחדור מבעדו.

ייבוש רצפה לאחר הצפה
אומגה ייבוש תת רצפתי מאתר נזילות מים

התאמת תכנית אישית עבור הייבוש שלכם

ייבוש חצץ עבור מי שהאיטום התת רצפתי שלו ההוא חצץ מיושם על בסיס תכנית אישית. הדייר מקבל בדיקת לחות של דגימת החצץ שיש לו מתחת לבלטות ועל פיה ניתן יהיה להסיק מה תהיה אסטרטגיית הייבוש. היא מיושמת באמצעות מכונת ייבוש חצץ רטוב, כשהצינורות יונחו במקומות ייעודיים ליישום ייבוש מהיר ואיכותי. הנחתם תאפשר לכם שגרה מלאה בבית ללא הפרעה. המכשיר יישם את כל התמורות הנדרשות לייבוש עד אשר החלק הפנים רצפתי שלכם יהיה יבש וחף מסכנה של צבירת פטריות, טחב ועובש.

OmegaDry – והרצפה יבשה גם מבפנים!

בחברת OmegaDry מתמחים ביישום ייבוש חצץ רטוב עבור מי שהאיטום התת רצפתי שלו מבוסס על חצץ. לחברה, מגוון פתרונות ייבוש עבור איטום חול. נציגיה יבחנו את הריסות ההצפה שפקדה את הבית שלכם ובהתאם לכך יגבשו עבורכם תכנית ייבוש תת רצפתי בחצץ שתתאים עבור המקרה שלכם. התוכנית תיושם באמצעות מכשיר ייבוש ייחודי עם צינורות יניקה עוצמתיים. בכך, מובטח לכם אזור דריכה בטוח, יבש וחף מסכנות של היווצרות פטריות, טחב ועובש. לחברה – ידע במגוון אריחי מרצפות וחומרי איטום והיא מיישמת אותו עבור לקוחותיה בהנחילה להם מבנה נקי מרטיבות פנימית. חושדים שיש לכם רטיבות במבנה? הזמינו את נציגי OmegaDry לבדיקה ויישום תהליכי ייבוש פנימיים!

ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף