ייבוש תחת פרקט

פרקט הנו ריצוף עדין שהתקנתו שמורה למקצוענים בלבד. לכן, אם אתם סובלים מתופעות של רטיבות תת רצפתית שמתחת לפרקט, במסגרת הייבוש אין להוציא ולו אריח פרקט אחד!

ניתן ליישם ייבוש תחת פרקט ללא מגע, כשהפעולה מתבצעת מבעד למצע הקשיח. כיצד מתבצע ייבוש רטיבות של הפרקט, ויכול לחלוש גם על שטחים בנויים נרחבים?

בבתים רבים היום יש פרקטים. לחלקם פרקט עץ ולחלקם פרקט סינטטי וזה יפה, זה מעוצב וזה מעניק איזו הרמוניה ונוחות לבית. אבל מה קורה אם חלילה, מתפוצץ צינור מתחת לפרקט. מה עושים?

ממש כמו שעליכם להזמין חברה שעושה ייבוש תת רצפתי, במקרה של מים תחת ריצוף, כך יש לנהוג במקרה של הצורך באמצעי ייבוש תחת פרקט. את הפרקט לא עוקרים היום כדי לייבש את הרצפה תחתיו, אלא עושים זאת במיכון ובטכנולוגיות של ייבוש מתחת לרצפה.

קשה לחשוב לאיזה עלויות אפשר היה להגיע, כולל עוגמת הנפש והנזק לבית, במקרה של רטיבות מתחת לפרקט או לרצפה, כאשר לא היו אמצעים ושיטות משוכללים כמו היום ולצורך איתור הנזילה וגם התיקון היו שוברים, הורסים, חופרים ועוד.

ייבוש תחת פרקט בעזרת אוויר חם בעוצמות גבוהות

המיכון והציוד המפותח המבצע ייבוש רטיבות תת רצפתי של הפרקט, הנו מיבוא של מותגים בחו"ל.

גם לא עוקרים היום שום פרקט ולא רצפה, אלא עושים ייבוש מתחת לרצפה או לפרקט. המיכון המשוכלל עובד בצורה כזו, שהוא מחדיר אוויר חם, ממש כמו של "פן גדול" מתחת לרצפה או לפרקט וכך הוא מייבש את הלחות והרטיבות שהצטברה שם.

כדי לדעת אם אכן התייבשה כל הרטיבות שהצטברה, על מבצע העבודה לבדוק את אחוזי הלחות התקינים שצריכים להיות מתחת לרצפה, אך לא מעבר להם.

כאמור ייבוש זה חוסך עבודה רבה של הרס קירות או רצפה והמכונות פועלות למשך כמה ימים אצלכם בבית, ומבצעות את הייבוש באופן מקצועי.

ייבוש תחת פרקט עם טכנולוגיה מתקדמת

ככל שאנו נמצאים בעידן טכנולוגי, כך השירותים שאנחנו מקבלים הם טכנולוגיים. איתור נזילות מתחת לרצפה או לפרקט או מתחת לאדמה, מתבצע גם הוא היום באמצעים משוכללים של שימוש במצלמה תרמית אינפרה אדום, אשר משדרת רמות של טמפרטורה שניתן להבין מהם, אם יש נזילה וגם היכן.

בהמשך לטכנולוגיה של איתור נזילות במצלמה טרמית, מתבצע היום גם הייבוש התת קרקעי, שחוסך לבני הבית או לעובדים במשרד, את כל הלכלוך והסרבול שהיו מלווים בעבר תיקוני אינסטלציה כאלה.

ייבוש תת רצפתי עושה את זה באלגנטיות, חוסך לכם זמן וכסף ומחזיר לכם בית ומשרד יבשים.

ייבוש רצפה לאחר הצפה
ייבוש תחת פרקט

רטיבות מתחת לפרקט – "לחיות עם זה" או לייבש?

למען האמת, עד לפני ימים אחדים זו הייתה דילמה לא פשוטה. הפרקט, בשונה מגרניט פורצלן או דקים לגינה, הוא משטח שמורכבות התקנתו היא הקשה ביותר. יש מעט מאד שיפוצניקים שיודעים לעשות פרקטים, וברוב המקרים, כשאדם מתכנן להציב אותם הוא לוקח חברה מקצועית שמתמחה אך ורק בפרקטים, עם הסמכה מיוחדת מחברות הפרקטים הגדולות בעולם. הזמנת נציגי החברה הזו לעקירת פרקטים בגלל תקלה צפויה לעלות ללקוח הון תועפות, גם אם הנזק קרה באריח למינציה אחד. אבל מאז מתודת ייבוש תחת פרקט עם מכונת ייבוש אין מה להתלבט: הפרקט נשאר כמו שהוא, עם מכונת שאיבה ייחודית המגובשת במספר צינורות ייבוש אשר מיישמים אותו ללא מגע וללא הריסה.

כיצד מיושם תהליך הייבוש?

ייבוש תחת פרקט נעשה באמצעות חברה מקצועית לייבוש מבנים. היא תדגום חלק קטן מהמצע שמתחת לרצפה על מנת לאבחן מהו הנזק הפנים רצפתי שהתחולל בבית שלכם ברגע זה ממש. בהתאם לממצאים, תגבש החברה תכנית ייבוש תת רצפתי מתחת לפרקט. התכנית תכלות חיבור ייעודי של צינורות והצבה נכונה של המכונה כך שכל חלקי רצפת הבית יזכו לייבוש פנימי. רטיבות מתחת לפרקט היא בראש ובראשונה רטיבות במגע ישיר עם החול או החצץ שמתחת לבלטות, וזה עלול להפוך גם את הפרקט הכי יפה למעובש ובלתי שמיש. אל תתנו לזה לקרות. חושדים שמתחת לפרקט יש לכם שלוליות מים? רק ייבוש תחת פרקט עם מכונת ייבוש יפתור לכם בעיה זו.

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף אומגה
מכונת ייבוש תת רצפתי של חברת אומגה דריי

התמורות בתהליך הייבוש – מהן?

רצפה יבשה לחלוטין מבפנים, ללא סיכון להיווצרות פטריות ועובש. בתום השירות, יוודאו העובדים כי אכן כל המשטר יובש והחדר עם הפרקט זמין שוב לשגרת מגורים מלאה. בכך, יש לכם אינדיקציה מלאה שאין ולו שביב רטיבות במרחב; הן על גבי משטחי הפרקט ועל גבי המשטחים שלצידם, כל זאת ללא חשש מבעיות רטיבות סמויות מן העין.

OmegaDry – ייבוש תת רצפתי מתחת לפרקטים

חברת OmegaDry מספקת ללקוחותיה ייבוש תחת פרקט בלי להרוס אותו או לעקרו. גם אנחנו ב- OmegaDry מודעים לחשיבות של התקנת הפרקט בבית שלכם, ולא נהסס להשאירו כמו שהוא מבלי לפגוע בו. מכשיר ייבוש תחת פרקט מייבש אותו ללא נזק לחלקיו וגורם לכך שבתום העבודה חלקי הפרקט יישארו שלמים, כמו חדשים. אם אתם מעוניינים להסיר את נגע הרטיבות מתחת לפרקט, יש רק דרך אחת לעשות את זה: ייבוש תחת פרקט מבית OmegaDry מותאם אישית עבור הבית שלכם!