ייבוש תחת פרקט

בבתים רבים היום יש פרקטים. זה יפה, זה מעוצב וזה מעניק איזו הרמוניה ונוחות לבית. אבל מה קורה אם חלילה, מתפוצץ צינור מתחת לפרקט. מה עושים?

ממש כמו שעליכם להזמין חברה שעושה ייבוש תת רצפתי, במקרה של מים תחת ריצוף, כך יש לנהוג במקרה של הצורך באמצעי ייבוש תחת פרקט. גם פרקט לא עוקרים היום כדי לייבש את הרצפה תחתיו, אלא עושים זאת במיכון ובטכנולוגיות של ייבוש מתחת לרצפה.

קשה לחשוב לאיזה עלויות אפשר היה להגיע, כולל עוגמת הנפש והנזק לבית, במקרה של רטיבות מתחת לפרקט או לרצפה, כאשר לא היו אמצעים ושיטות משוכללים כמו היום ולצורך איתור הנזילה וגם התיקון היו שוברים, הורסים, חופרים ועוד.

ייבוש תחת פרקט בעזרת אוויר חם בעוצמות גבוהות

המיכון והציוד המפותח המבצע ייבוש תת רצפתי, הנו מיבוא של מותגים בחו"ל. גם בעולם לא עוקרים היום שום פרקט ולא רצפה, אלא עושים ייבוש מתחת לרצפה או לפרקט. המיכון המשוכלל עובד בצורה כזו, שהוא מחדיר אוויר חם, ממש כמו של "פן גדול" מתחת לרצפה או לפרקט וכך הוא מייבש את הלחות והרטיבות שהצטברה שם.

כדי לדעת אם אכן התייבשה כל הרטיבות שהצטברה, על מבצע העבודה לבדוק את אחוזי הלחות התקינים שצריכים להיות מתחת לרצפה, אך לא מעבר להם.

כאמור ייבוש זה חוסך עבודה רבה של הרס קירות או רצפה והמכונות פועלות למשך כמה ימים אצלכם בבית, ומבצעות את הייבוש באופן מקצועי.

ייבוש תחת פרקט עם טכנולוגיה מתקדמת

ככל שאנו נמצאים בעידן טכנולוגי, כך השירותים שאנחנו מקבלים הם טכנולוגיים. איתור נזילות מתחת לרצפה או לפרקט או מתחת לאדמה, מתבצע גם הוא היום באמצעים משוכללים של שימוש במצלמה תרמית אינפרה אדום, אשר משדרת רמות של טמפרטורה שניתן להבין מהם, אם יש נזילה וגם היכן.

בהמשך לטכנולוגיה של איתור נזילות במצלמה טרמית, מתבצע היום גם הייבוש התת קרקעי, שחוסך לבני הבית או לעובדים במשרד, את כל הלכלוך והסרבול שהיו מלווים בעבר תיקוני אינסטלציה כאלה.

ייבוש תת רצפתי עושה את זה באלגנטיות, חוסך לכם זמן וכסף ומחזיר לכם בית ומשרד יבשים.